برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

فروش ویژه چمن مصنوعی


  • فروش ویژه چمن مصنوعی
  • فروش ویژه چمن مصنوعی
  • فروش ویژه چمن مصنوعی
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 1 شهریور, 1399
موقعیت : تهران کامرانیه

معرفی فروش ویژه چمن مصنوعی

 

چمن مصنوعی در حوزه ساختمان و معماری هم کاربردهای فراوانی دارد. از جمله کاربردهای چمن مصنوعی می توان به چمن مصنوعی تزئینی برای روف گاردن (پشت بام سبز)، بالکن و تراس، رستوران، بین سنگی، محیط های آموزشی (مداری و مهدکودک ها)، ایجاد فضای کودک و یا چمن مصنوعی برای محیط های پر تردد اشاره کرد. چمن های مصنوعی دارای تراکم و ارتفاع نخ های مختلفی است که بنا به کاربرد مدل مناسب باید انتخاب شود. جهت دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

●فروش ویژه چمن مصنوعی و نصب باگیفیت بالا درب منزل شما در کمترین زمان
( کیفیت را با ما تجربه کنید )

 

 ویژگی های فروش ویژه چمن مصنوعی

 

•چمن مصنوعی امروزه جزیی اصلی از مصالح ساختمانی محسوب می شود. با کاهش ذخیره آب در بسیاری از مناطق دنیا، اندک اندک مصرف آن در موارد غیر ضروری کاهش پیدا کرده و مردم نیز به جای کاشت و نگهداشت چمن طبیعی که هزینه های بالایی دارد، رو به استفاده از چمن مصنوعی آورده اند.

•البته این محصول نیز دارای تنوع و انواع مختلف است که برای موارد مصرف مختلفی بکار می رود. این روزها روف گاردنها با چمن مصنوعی فرش می شوند، باغچه ها با چمن مصنوعی همیشه سبز و جذاب می مانند، حیاط مهدکودکها و مدارس با وجود چمن مصنوعی برای بازی بچه ها امن تر می شوند، رستوران ها و باغ تالارها از میهمانانشان در محیطی زیباتر پذیرایی می کنند و بالکنها و تراس ها محلی بهتر برای نشیمن های عصرگاهی بهار و تابستان می شوند.

 

راه های ارتباطی با

 

 نام و نام خانوادگی آقای روح پرور
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09339795008
 تلگرام
 اینستاگرام [email protected]
 وب سایت
 آدرس تهران کامرانیه

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا