برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

فروش و ساخت درب های چوبی


  • فروش و ساخت درب های چوبی
  • فروش و ساخت درب های چوبی
  • فروش و ساخت درب های چوبی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 7 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی فروش و ساخت درب های چوبی

 

🔴 مجموعه چوب طلایی اسپرلوس

 

✅ مجموعه چوب طلایی اسپرلوس مرکز فروش و ساخت تخصصی درب های چوبی، کمد و کابینت در کشور می باشد. اجرای پروژه های فراوان در کشور این مجموعه را به یکی از قطب های فروش و ساخت درب های چوبی، کمد و کابینت در کشور تبدیل کرده است.

 

✅ علاوه بر اینکه مجموعه چوب طلایی اسپرلوس در تمامی مراحل خرید و نصب در در کنار مشتریان خواهد بود، واحد خدمات پس از فروش این شرکت نیز پس از خرید همیشه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

 

✅ مجموعه چوب طلایی اسپرلوس با هدف نوآوری در فروش و ساخت محصولات متنوع و قابل رقابت با فروشنده های مشابه جهت تامین نیازهای مشتریان در زمینه فروش و ساخت انواع درب های چوبی و کابینت چندین سال هست که تاسیس گردیده، تا بتواند در تلاقی تجربه و تخصص کنار هم خلاقیت و نوآوری نوین را با ارائه محصولات جدید در این صنعت به شما مشتریان گرامی عرضه نماید.

 

ویژگی های فروش کمد کابینت و درب چوبی

 

🔸 چرا کابینت آشپزخانه ، مهم‌ترین اجزاء درون آشپزخانه است؟

اهمیت کابینت‌های آشپزخانه، نه تنها در پوشش‌دهی فضای کاربردی محیط آشپزخانه است، بلکه نقش ویژه‌ای در نمای خانه و بالطبع، زیبایی کل خانه دارد. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل‌تان باشد، می‌توانید ظروف، لوازم برقی و سایر وسایل مورد نیازتان را پوشش دهید و در یک کلام نظم و زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

 

راه های ارتباطی مجموعه چوب طلایی اسپرلوس

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .



موقعیت
بالا