برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

فروش و پخش روغن موتور و گیربکس در تهران و حومه


  • فروش و پخش روغن موتور و گیربکس در تهران و حومه
  • فروش و پخش روغن موتور و گیربکس در تهران و حومه
  • فروش و پخش روغن موتور و گیربکس در تهران و حومه
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 12 مرداد, 1401
موقعیت : تهران

فروش و پخش روغن موتور و گیربکس در تهران و حومه

 

🔴نمایندگی فروش روغن پارس و بهران

 

✅تیم ما طی چندین سال فعالیت در زمینه فروش و پخش روغن موتور و گیربکس در تهران و حومه توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح محصولات ما:

  • روغن موتور
  • روغن گیربکس
  • انواع گیرس معمولی، گریس نسوز و گریس گرافیت‌دار

 

✔️روغن های گیربکس را می‌توان به خون در بدن انسان تشبیه کرد تا بیشتر به نقش حیاتی و بسیار مهم آن پی برد. بدون استفاده از یک روغن گیربکس مناسب، گیربکس نمی‌تواند به درستی کار کند و پس از مدت کوتاهی خراب خواهد شد. بسیاری از قطعات فلزی خودرو به روغن نیاز دارند که گیربکس یکی از آن قطعات است. دلیل این امر هم چرخیدن و تماس چرخ‌دنده‌های بسیار با سرعت بالا است. روغن گیربکس دستی وظیفه روغن‌کاری و خنک کردن سیستم انتقال قدرت را بر عهده دارد اما نقش روغن گیربکس اتوماتیک اندکی پررنگ‌تر است و این روغن گیربکس در انتقال قدرت هم نقش دارد.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های روغن موتور

 

1. شاخص گران‌روی بالا

شاخص گران‌روی یا ویسکوزیته در اصل مقاومت سیالات در برابر جریان است. گران‌روی بیشتر به معنای جریان کندتر و سیال غلیظ‌تر است. به منظور اطلاع از کیفیت روان کننده، توجه به ویسکوزیته آن در دماهای مختلف بسیار مهم است، بدین منظور شاخص ویسکوزیته توسط E.Dean و G.Davis در سال 1929 معرفی شد.

ویسکوزیته با درجه حرارت تغییر می‌کند تا از عملکرد در هر شرایط اطمینان حاصل شود. بنابراین، شاخص ویسکوزیته توانایی روغن موتور برای مقاومت در برابر جریان در دماهای بالا را اندازه گیری می‌کند. معمولا در روغن موتورهای معمولی برای اینکه بتوانند شاخص ویسکوزیته را تغییر دهند و به بسیاری از خواص دست یابند، از افزودنی‌های روغن موتور استفاده می‌کنند.

2. پایداری حرارتی

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم که یک روغن موتور خوب باید داشته باشد پایداری بالای دمای آن است. روغن موتور خوب باید بتواند موتور را در دمای پایین روشن کند و در دمای بالا پایدار باشد. در غیر این صورت پایداری حرارتی ضعیف می‌تواند منجر به از بین رفتن موتور شما به دلیل گران‌روی زیاد شود.

3. پایداری اکسیداسیون

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم که یک روغن موتور خوب باید داشته باشد پایداری اکسیداسیون است. منظور از اکسیداسیون، واکنش شیمیایی است که بین روغن روان‌کننده و اکسیژن اتفاق می‌افتد. در صورت افزایش میزان اکسیداسیون، نه تنها عمر روغن موتور یا روان کننده کاهش می‌یابد؛ بلکه ویسکوزیته بالایی در روغن ایجاد می‌کند که منجر به تولید لجن می‌شود. برای اینکه موتور شما به درستی کار کند، باید روغن موتوری را انتخاب کنید که از ترکیب با اکسیژن خودداری کند. به این ترتیب، موتور اتومبیل یا دوچرخه شما بدون آسیب می‌ماند و روان کننده می‌تواند برای مدت زمان طولانی کار کند.

 

راه های ارتباطی نمایندگی فروش روغن پارس و بهران

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا