برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

فروش چسب مخصوص چمن مصنوعی


  • فروش چسب مخصوص چمن مصنوعی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 شهریور, 1399
موقعیت : تهران کامرانیه

معرفی فروش چسب مخصوص چمن مصنوعی

 

چسب مخصوص چمن مصنوعی ( برند هنرپرور ) یک ماده بسیار کاربردی است که در نصب چمن مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد که ضد اشتعال و بدون مسمومیت است و با توجه به ویژگی هایی که دارد جهت نصب انواع چمن مصنوعی مانند چمن مصنوعی ورزشی و چمن مصنوعی تزئینی مناسب می باشد.
مجموعه ما اولین مجموعه وارد کننده چسب مخصوص چمن مصنوعی می باشد ( در نظر داشته باشید که چسب مخصوص قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به چسب های دیگر که در بازار موجود هستند دارد )

 

 ویژگی های فروش چسب مخصوص چمن مصنوعی

 

در زمان نصب چمن مصنوعی باید به یکسری نکات توجه کنیم تا کار نصب به بهترین شکل ممکن انجام شود.

•اگر نصب شما در حیطه ورزشی است یا نصب در اماکنی که در دسته سطوح خاص قرار می گیرند و نیاز به برشکاری و چسب کاری پیچیده دارند، اما در این مقاله سعی می کنیم نکاتی مهم در مورد مرحله چسب کاری چمن با شما در میان بگذاریم.
در ابتدا باید توجه داشته باشید که چسب کاری چمن بایستی در هوای خشک حداقل 15 درجه سانتی گراد انجام گیرد. چسب مخلوط مذکور بایستی بین 30 تا حداکثر 45 دقیقه بکار رود زیرا سریعا سفت می شود. این کار میتواند سریعا انجام شود. چسب زیاد زدن جای چسب را دربین الیاف به جای می گذارد. چسب غلیظ بکار برید چسب را با صرفه جویی و احتیاط به وسط نوار درزگیر بزنید و فورا آن را با یک شانه دندانه دار پخش کنید. این کار را از چپ به راست انجام دهید که الیاف چمن به چسب نخورد و سپس آن را در جای خود قرار دهید.

• همیشه دقت کنید که هیچ چسب روی کفش شما ریخته نشود. کلیه مقدار باقی مانده چسب ها بایستی دور ریخته شود. همچنین باید توجه داشت که استفاده از چسب های صنعتی مانند چسب موکت در محیط مرطوب و یا در سطوحی که با ایزوگام و مواد مشابه آب بندی شده اند کارایی ندارد. همچنین استفاده از چسب ها فاقد خاصیت الاستیک مثل چسب آهن منجر به آسیب دیدگی و پارگی سطح چمن خواهد شد.اما برای نصب حرفه ای تر و بهتر چمن مصنوعی خریداری شده ضروری است با یک مشاور و متخصص این زمینه مشورت کنید.

مجموعه ما در زمینه نصب چمن مصنوعی فوتسال به صورت حرفه ای فعالیت می کنند.

 

راه های ارتباطی با فروش چسب مخصوص چمن مصنوعی

 

 نام و نام خانوادگی آقای روح پرور
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09339795008
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا