برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

صنعت

فنرسازی در کرج


  • فنرسازی در کرج
  • فنرسازی در کرج
  • فنرسازی در کرج
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 9 مهر, 1399
موقعیت : کرج کمالشهر

معرفی فنرسازی در کرج

 

فنرسازی احمدی فعالیت خود را در سالهاست در زمینه تولید فنرهای صنعتی فرمدار در انواع فشاری، کششی ، تسمه ای،از مفتول ۰/۱۲تا ۵۰ میلیمتر با انواع فولاد های ck70, ck80 و انواع جنس استیل و اویل تمپر که با پاسپورت سختی و certificate  میباشد اغاز نمود.

( فرآیند ساخت فنرها با ماشین آلات مکانیکی برای تولید فنرها توسط سیم پیچ کردن فلز یا خم کردن و تغییر شکل دادن سیم برای ساخت فنر انجام می شود. تولید فنریک کاردستی هنری است که شامل دانش خاصی در ساخت فنراست )

 

ویژگی های فنرسازی در کرج

 

●فولاد فنر چیست؟

•عناصر مختلفی از جمله سیلیسیم، منگنز، کرُم، وانادیم و مولیبدن با مقادیر و درصدهای مختلف و مناسبی در فولاد فنر به کار رفته اند، این آلیاژ دارای پایداری در کشش می باشد و این ویژگی در فولاد فنر بسیار حائز اهمیت می باشد.
با توجه به وجود عناصری همچون سیلیسیم و کروم در فولاد فنر، خواصی همچون الاستیسیته و مقاومت و پایداری در مقابل خوردگی پدید آمده است.
خاصیت الاستیسیته باعث می شود هنگامی که این آلیاژ تخت فشار بسیار زیادی قرار می گیرد بتواند به مقدار کافی تغییر شکل بدهد و همچنین باعث می شود که دارای استحکام قابل توجهی در مقابل کشش داشته باشد بنابراین وجود عنصر سیلیسیم در این آلیاژ نقش بسیار مهم و کلیدی را داراست.

 

 

راه های ارتباطی با فنرسازی در کرج

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
سامانه پیامکی
 وب سایت
اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا