برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

فنرسازی در کرج


  • فنرسازی در کرج
  • فنرسازی در کرج
  • فنرسازی در کرج
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 9 مهر, 1399
موقعیت : کرج کمالشهر

معرفی فنرسازی در کرج

 

فنرسازی احمدی فعالیت خود را در سالهاست در زمینه تولید فنرهای صنعتی فرمدار در انواع فشاری، کششی ، تسمه ای،از مفتول ۰/۱۲تا ۵۰ میلیمتر با انواع فولاد های ck70, ck80 و انواع جنس استیل و اویل تمپر که با پاسپورت سختی و certificate  میباشد اغاز نمود.

( فرآیند ساخت فنرها با ماشین آلات مکانیکی برای تولید فنرها توسط سیم پیچ کردن فلز یا خم کردن و تغییر شکل دادن سیم برای ساخت فنر انجام می شود. تولید فنریک کاردستی هنری است که شامل دانش خاصی در ساخت فنراست )

 

ویژگی های فنرسازی در کرج

 

●فولاد فنر چیست؟

•عناصر مختلفی از جمله سیلیسیم، منگنز، کرُم، وانادیم و مولیبدن با مقادیر و درصدهای مختلف و مناسبی در فولاد فنر به کار رفته اند، این آلیاژ دارای پایداری در کشش می باشد و این ویژگی در فولاد فنر بسیار حائز اهمیت می باشد.
با توجه به وجود عناصری همچون سیلیسیم و کروم در فولاد فنر، خواصی همچون الاستیسیته و مقاومت و پایداری در مقابل خوردگی پدید آمده است.
خاصیت الاستیسیته باعث می شود هنگامی که این آلیاژ تخت فشار بسیار زیادی قرار می گیرد بتواند به مقدار کافی تغییر شکل بدهد و همچنین باعث می شود که دارای استحکام قابل توجهی در مقابل کشش داشته باشد بنابراین وجود عنصر سیلیسیم در این آلیاژ نقش بسیار مهم و کلیدی را داراست.

 

 

راه های ارتباطی با فنرسازی در کرج

 

 نام و نام خانوادگی آقای احمدی
 شماره تماس ثابت 02634702293
 شماره تماس همراه 09123617316
سامانه پیامکی
 وب سایت
اینستاگرام
آدرس کرج . کمالشهر . خیابان شهید بهشتی . بین ظفر ۱۱ و ۱۲

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا