برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان امور مراقبتی

فیزیوتراپی افق سبز


  • فیزیوتراپی افق سبز
  • فیزیوتراپی افق سبز
  • فیزیوتراپی افق سبز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 13 مرداد, 1399
موقعیت : مشهد مطهری شمالی

معرفی مختصر فیزیوتراپی افق سبز

 

●مرکز فیزیوتراپی افق سبز ( مطهری شمالی مشهد ) افتخار دارد از بدو تاسیس خدمات فیزیوتراپی را در فضا و با امکاناتی مناسب، تجهیزات پیشرفته و پرسنل تخصصی مجرب در اختیار مراجعین قرار دهد.

●از جمله برنامه‌های ویژه فیزیوتراپی می‌توان به برنامه‌های تمرین‌درمانی جهت بیماران مبتلا به ضایعات عصبی ـ عضلانی ـ اسکلتی ـ به همراه برنامه‌های الکتروتراپی رایج فیزیوتراپی (الکترواستیمولیشن، التراسوند،APS ، Traction، Compression،Magnet Therapy) و درمان‌های دستی اختصاصی و فیزیوتراپی در بیماران سکته مغزی ـ ضایعات نخاعی ـ ام اس و برنامه‌های کششی، تقویتی و تمرینی ویژه روماتولوژی اشاره کرد.

●در حقیقت در این مرکز سعی کرده‌ایم روش‌های گوناگون مبتنی بر آخرین دستاوردهای پزشکی که ممکن است در درمان بیماری‌های عصبی ـ عضلانی اسکلتی و دردهای ناشی از آن به بیمار کمک کند را فراهم آوریم و بر اساس نوع بیماری و تجارب مرکز بهترین درمان ممکن از بین روش‌های مختلف را برای هر بیمار انتخاب نموده و ارایه دهیم.

 

ویژگی های فیزیوتراپی افق سبز

 

فواید فیزیوتراپی چیست ؟

ممکن است برای هر فردی سوال باشد که فواید فیزیوتراپی چیست و چه نقشی در تسکین درد و درمان بیماری ها و اختلالات دارد

●فیزیوتراپی یکی از کارهای بسیار حساس و مهم ، شامل بررسی اولیه ، تشخیص ، برنامه ریزی درمانی ، مداخلات و ارزیابی می باشد که جهت بهره مندی از فواید فیزوتراپی لازم است فیزیوتراپی توسط و یا تحت نظارت یک فیزیوتراپیست انجام شود.

●فیزیوتراپ ها ، فیزیوتراپی را یک روش درمانی بسیار مناسب می دانند که با استفاده از آن می توان بیماری های مختلفی را درمان کرد. همچنین معتقدند که فواید فیزیوتراپی بسیار زیاد و ریسک آن بسیار پایین می باشد.

●به کمک درمان با فیزیوتراپی می توان به افراد با سنین مختلف که به دلایل گوناگونی همچون مجروحیت ، بیماری و … توانایی حرکتی خود را از دست داده اند کمک کرد تا توانایی همانند گذشته توانایی جسمی خود را بدست بیاورند.
علاوه بر فیزیوتراپ ها ، پزشکان هم بر این باورند که فواید فیزیوتراپی روش درمانی بسیار کم ریسک می باشد که پس از بروز مشکل در افراد فیزیوتراپی را به آن ها توصیه می کنند.

 

راه های ارتباطی با فیزیوتراپی افق سبز

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا