برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

صنعت ماشین آلات صنعتی

ماشین سازی ایرجی


  • ماشین سازی ایرجی
  • ماشین سازی ایرجی
  • ماشین سازی ایرجی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 22 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی ماشین سازی ایرجی

 

🔴ماشین سازی ایرجی با سالها تجربه و تخصص در زمینه تولید و تعمیر انواع گیوتین ، قیچی برش ورق آهن اعم از مکانیک و هیدرولیک، پرس برک ،خم کن ورق از تمامی برندها  و خدمات صفحه تراش دروازه ای در خدمت شما عزیزان میباشد.لازم به ذکر است سفارشات تیغ گیوتین و سنبه ماتریس پرس برک پذیرفته میشود.

 

در صنعت، اکثر خم‌کاری‌های فلزات به‌وسیله دستگاهی به نام دستگاه برس پرک صورت می‌گیرد، رایج‌ترین دستگاهی که برای خم کردن ورق‌های فلزی مورداستفاده قرار می‌گیرد دستگاه پرس برک است این دستگاه به کمک اجزای هیدرولیکی و مکانیکی خود ورق‌های فولادی را از طریق یک نیروی بسیار زیاد شکل‌دهی می‌کند.

 

✅کار با دستگاه پرس برک نیازمند ملاحظات ایمنی و دقت بالایی است.دستگاه پرس برک (brake press ) به‌صورت های دوبل ، پرس برک برقی cnc و پرس برک تک جک در صنعت یافت می شوند. دستگاه cnc پرس برک به‌عنوان یکی از دستگاه‌های پرکاربرد صنعتی محسوب می‌شود که در قسمت‌های مختلف صنعت کاربرد دارد.

✅دستگاه پرس برک برای تولید قطعات با شکل‌های مختلف، انواع و اقسام قالب‌ها، پانچ‌های V شکل و همچنین کانال شکل در صنعت موجود است، با استفاده از دستگاه پرس برک و قالب های آن می‌توان قطعات مختلفی را به شکل‌های مربع‌، مستطیل و گرد و همچنین شکل‌های پیچیده پیاده‌سازی نمود.

✅برای خم‌کاری توسط دستگاه پرس برک، ورق فلزی به روی قطعه‌ای توخالی نام سمبه قرار می‌گیرد و به‌وسیله اعمال فشار صفحات سنگینی ثابت نگه‌داشته می‌شود. معمولاً مقدار فشار روی این صفحات و پانچ جداگانه کنترل می‌شود، پس از اعمال فشار ابزار فولادی و سنگین به نام پانچ با اعمال فشار از بالا، ورق را خم می‌کند. تنظیم میزان فشار پانچ پرس برک باید با دقت انجام گردد زیرا زاویه خم شدن ورق بستگی به میزان فشار واردشده توسط پانچ دارد.

✅شکل نهایی ورق خم‌شده بستگی به شکل سنبه و پانچ  دارد. سمبه و پانچ در یک دستگاه پرس برک طبق شکل قطعه موردنیاز تغییر می‌کنند.

 

🔹بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها را با قیمت مناسب از ما بخواهیدخرید و فروش ماشین آلات صنعتی دست دوم سالم و بازسازی شده ایرانی و خارجی اعم از گیوتین ، قیچی ، پرس برک ، خم کن معمولی و خم کن فول اتوماتیک

🔹ساخت انواع قالب پرس برک شامل سنبه و ماتریس

🔹تعمیرات اساسی انواع گیوتین ، قیچی، پرس برک، خم کن

 

ویژگی های قیچی گیوتین ورق

 

🔸برای سرعت عمل بیشتر در برش ورق با گیوتین مخصوصا آنهایی که دارای طول زیادتری می باشند , از گیوتین ورق استفاده می شود در این قیچی ها معمولا تیغه پایینی ثابت بوده و به لبه میز قیچی سوار شده است . تیغه بالایی که بطور عمودی قابل حرکت می باشد.

🔸نسبت به تیغه پایینی دارای زاویه ای از 1 تا 6 درجه بوده و می توان با عبور دادن آن از کنر تیغه ثابت ( پایینی ) عمل برش گیوتین را انجام داد .

🔸این قیچی ها را در دو نوع دستی و یا ماشینی ساخته و برای نامین حرکت تیغه متحرک آنها ممکن است که مکانیزم لنگ ویا فشار روغن (هیدرولیک) استفاده گردد. این برشکاری ورق از نظر اقتصادی به صرفه ترین نوع برشکاری در قیمت ورق می باشد.

 

راه های ارتباطی ماشین سازی ایرجی

 

 نام و نام خانوادگی رامین ایرج ساعی
 شماره تماس ثابت 02156456102
 شماره تماس همراه 09121369815
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام mashinsazi_iraji
آدرس جاده ساوه – سه راه آدران به سمت رباط کریم – بریدگی دوم دور بزنید – بعد از نمایندگی سایپا خانجانی – خیابان تعویض پلاک یا رینگ کار – شهرک صنعتی قلعه میر – روبروی کوچه صنعت چهارم – پلاک ۳۳

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا