برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات منازل خدمات

مبل شویی در غرب تهران


  • مبل شویی در غرب تهران
  • مبل شویی در غرب تهران
  • مبل شویی در غرب تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 19 بهمن, 1399
موقعیت : تهران صادقیه

معرفی مبل شویی در غرب تهران

 

🔴مبل شویی قدیانی

✅مبل شویی در منزل از خدمات تخصصی پرسنل مبل شویی قدیانی می باشد. مبل شویی قدیانی با ارائه خدمات شستشوی مبل با دستگاه مکانیزه در سراسر مناطق تهران در خدمت عزیزان تهرانی می باشد. خدمات مبلشویی در صورتی که به افراد غیر متخصص سپرده شود، نتیجه ی آن کثیفی بیشتر مبلمان شما و یا آسیبی جدی به مبلمان می رسد.

✅امروزه فرهنگ مبل نشینی کاملا در کشور ما همه گیر و عادی شده است بطوریکه بعضی از افراد حتی برای خوابیدن ، غذا خوردن و کار کردن هم از مبل استفاده می کنند و در نتیجه وجود لکه ها و کثیفیها روی قسمتهای مختلف مبلمان عادی و اجتناب ناپذیر است. کثیفی مبلمان و وسایل نشیمن در زمان نظافت منزل بیشتر نمایان می شود.

🔹️مبل

🔹️صندلی غذا خوری

🔹️صندلی اداری

🔹️موکت

🔹️صفر شوئی داخل اتومبیل

 

 ویژگی های مبل شویی در غرب تهران

 

🔴چرا مبلمان چرمی نیاز به مراقبت و تمیزکاری دارد؟

🔸️با گذر زمان، روغن‌های بدن، عرق، اسیدهای پوستی و فرسایش عادی می‌توانند ظاهر زیبای مبلمان چرمی را کاهش دهند و لکه‌های تیره و یا لکه‌های سیاه بر جای بگذارند.

🔸️روغن از بدن انسان‌ها و حیوانات بدون زحمت منتقل‌شده و به بخش‌هایی از مبل چرمی نفوذ می‌کنند که زیاد استفاده می‌شوند و باعث آسیب جدی به بافت حفاظتی مبل می‌شوند.

🔸️ذرات خاک – خاک و آلاینده‌های هوای نامرئی  که توسط فعالیت‌های خانگی منظم ایجاد می‌شوند در نهایت راه خود را بر روی مبلمان چرمی و پیدا می‌کنند.

🔸️جوهر و رنگ – ترکیبی از رنگ‌ها از پارچه‌هایی مانند کتان به چرم نفوذ می‌کند، ای یکی از راه‌هایی است که جوهر و رنگ‌ها را می‌توان به مبلمان چرمی انتقال داد و حذف این رنگ‌ها بدون آسیب زدن به سطح دشوار است.

✔متخصصان ما با دقت انواع چرم و محصولات را مشخص می‌کنند و از محصولاتی که به ‌طور خاص برای پاک کردن مبلمان چرم تعبیه شده است، استفاده می‌کنند. قدم بعدی بعد از شستشوی مبلمان در منزل، تهویه و حفاظت از چرم، برای تجدید زیبایی طبیعی چرم صورت می‌گیرد.

 

راه های ارتباطی با مبل شویی در غرب تهران

 

 نام و نام خانوادگی آقای قدیانی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه  09199781809
 تلگرام
 اینستاگرام ghadyani_mobl_shoie
 وب سایت
 آدرس تهران صادقیه

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا