برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

مجری و طراح کناف و سقف کاذب


  • مجری و طراح کناف و سقف کاذب
  • مجری و طراح کناف و سقف کاذب
  • مجری و طراح کناف و سقف کاذب
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 24 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی مجری و طراح کناف و سقف کاذب

 

🔴 کناف_سقف کاذب_طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

✅ با گذشت پیشرفت و توسعه فناوری ساخت و ساز در سالهای گذشته ، مصالح جدید جایگزین مصالح سنتی شده اند. یکی از جدیدترین مصالح مورد استفاده در دیوارها و سقف ها سیستمهای ساخت و ساز خشک در ساختمان سازی در اروپا و همچنین در کشور ما به تدریج در حال گسترش است. صفحات روکش گچی یکی از مصالح اصلی برای ساخت و ساز  درحال حاضر می باشد. شرکت Knauf بابیش از۸۰ سال تجربه و قدمت اولین و بزرگترین تولید کننده این روکشهای گچی است و گروه ما مفتخر که به عنوان نماینده در ایران در خدمت هم میهنان گرامی باشد.

✅ ⁩مجری و طراح ⁦:

• کناف_سقف کاذب

• اداری_تجاری_مسکونی

• آسمان‌ مجازی _ دیوار های کاذب جدا کننده و پوششی

• انواع تایل های ۶۰×۶۰ گچی_pvc قابل شستشو

• انواع سبک دکور نورمخفی

✅ حوزه فعالیت تیم ما استان تهران و البرز ⁦

✅ ⁩ما دیوار به دیوار شما هستیم

 

ویژگی های مجری و طراح کناف و سقف کاذب

 

🔸 مزایای سقف کاذب کناف:

✔️ سرعت بالا در اجرای سقف کاذب کناف با حداقل افراد متخصص و در کمترین زمان میباشد. سقف های کاذب کناف را بلافاصله بعد از نصب میتوان رنگ کرد که سبب کاهش اتلاف وقت میگردد.
✔️ آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف از دیگر مزیت های سقف کاذب میباشد به گونه­ ای که در برخی از کشور ها برخی افراد با خرید مصالح مورد نیاز و مطالعه دستورالعمل اجرای سقف کاذب کناف موفق به اجرای آن شده اند.
✔️ به دلیل آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف دقت در اجرای این نوع سقف ها بالا بوده و خطاهای اجرایی سقف کاذب کناف کاهش پیدا میکند و سبب صرفه جویی در مصالح میشود.
✔️ منعطف بودن سقف کاذب کناف از نظر معماری از دیگر مزیت هایی است که موجب افزایش سطح کاربرد سقف کاذب کناف در معماری شده است.
سبک بودن وزن پانل گچی و یا تایل های سقف کاذب کناف و همچنین استفاده از اتصالات و مهار های محکم سبب مقاومت سقف های کاذب کناف در برابر زلزله گردیده است.
✔️ سقف کاذب کناف به دوصورت ثابت و متحرک به سقف اصلی متصل میشود. از مزیت های سقف متحرک دسترسی به فضای پشت سقف کاذب کناف میباشد که در نوع سقف کاذب کناف ثابت از دریچه کد آگهی این امکان فراهم میگردد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای ابوالفتحی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا