برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی دام و طیور

مجموعه خوراک دام و طیور هزاردستان


  • مجموعه خوراک دام و طیور هزاردستان
  • مجموعه خوراک دام و طیور هزاردستان
  • مجموعه خوراک دام و طیور هزاردستان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 تیر, 1401
موقعیت : صومعه سرا

مجموعه خوراک دام و طیور هزاردستان

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و فروش  خوراک دام و طیور آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • تولید و فروش  خوراک دام و طیور

 

◼️انتخاب جیره غذایی مناسب و خوراک دام خوب مستقیماً بر کیفیت گوشت در گاوهای پرواری و کیفیت شیر در گاوهای شیری تاثیر می گذارد. خوراکی که هم نیازهای تغذیه ای گاو را تامین کند و هم قیمت مناسبی داشته باشد و علاوه بر آن همیشه در دسترس باشد از مهم ترین ویژگی های بهترین خوراک دام محسوب می شود و کمک می کند تا جیره غذایی گاو مناسب باشد. برای رشد و بهبود کیفیت گوشت گاوهای پرواری و کیفیت شیر گاوهای شیری به مواد مغذی خاصی و همچنین بهترین خوراک دام نیاز است. بیشتر جیره های غذایی گاو و گوساله از ترکیب نسبت های مختلف یونجه، غلات و مواد معدنی گوناگون تشکیل شده است. اما نسبت مواد تشکیل دهنده خوراک آن ها با هم متفاوت است.

 

✔️با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

✔️هدف اصلی ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

✔️جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

بهترین خوراک دام برای گاوهای گوشتی

 

🔸️گاوهای گوشتی برای سلامت و کیفیت گوشت به مواد مغذی گوناگونی احتیاج دارند. اگر تصمیم دارید که برای گاو پرواری خود بهترین خوراک و بهترین جیره غذایی را تهیه کنید، حتماً مواد زیر را در تغذیه آن جای دهید:

✔️پروتئین

پروتئین در تغذیه گاو گوشتی نقش بسیار مهمی دارد. این پروتئین عموماً از علوفه، به خصوص از حبوبات، تامین می شود. کنجاله هایی مانند کنجاله پنبه دانه و دانه کتان هم سرشار از پروتئین هستند. بعضی از دامداران نیز برای تامین پروتئین گاوهای پروراری خود، مواد معدنی را به عنوان مکمل در جیره غذایی دام قرار می دهند. مواد معدنی حاوی مقدار اضافه تر پروتئین هستند و به خصوص برای گوساله های جوان و در حال رشد بسیار مفید محسوب می شوند.

✔️مواد معدنی

برای بهبود کیفیت گوشت گاوهای پرواری و وزن گیری مناسب آن ها باید مواد معدنی در جیره غذایی آن ها وجود داشته باشد. گاوهای پرواری به کلسیم، فسفر، پتاسیم و نمک به عنوان مواد معدنی اصلی نیاز دارند. از سوی دیگر وجود مقدار کمی ید، مس، کبالت، روی و سلنیوم نیز در رژیم غذایی آن ها مهم و ضروری است. استفاده از بلوک های معدنی برای گاو گوشتی کمک می کند تا گاو به دلیل طعم خوب بلوک ها، آن ها را لیس بزند و به این ترتیب مواد معدنی و نمکی مورد نیاز خود را تامین کند.

✔️ویتامین ها

باکتری های موجود در شکمبه گاو ویتامین K و ویتامین B مورد نیاز بدن گاو را تامین می کنند. اما برای حفظ سلامت گله دام، گاوهای گوشتی نیاز به مقدار زیادی ویتامین های A ،D و E نیز دارند. گاوهایی که به تازگی از شیر گرفته شده اند و گاوهایی که در مسافت های طولانی حمل و نقل دچار اضطراب می شوند، نیاز به کمی ویتامین ب در جیره غذایی خود دارند.

✔️یونجه خشک

گاوهای شیری برای بالا بودن کیفیت شیر و چرب بودن آن به یونجه های تازه و سبز نیاز دارند که سرشار از پروتئین است. خواص یونجه برای گاوهای شیری بسیار زیاد است. اما یونجه تازه برای گاو گوشتی انتخاب مناسبی نیست و باعث نفخ، اسهال و دیگر مشکلات گوارشی می شود. یونجه خشک به دلیل داشتن میزان بالای پروتئین به بهبود کیفیت گوشت گاو کمک می کند.

✔️آب
مهم ترین مادّه ای که باید در جیره خوب خوراک گاو گوشتی قرار بگیرد آب است. گاوها برای تغذیه بهتر نیاز به آب تازه و تمیز دارند. در هوای سرد، نیاز گاو به آب کاهش می یابد اما در فصل گرما گاوهای گوشتی نیاز بیشتری به آب تازه و تمیز دارند. بهترین خوراک دام گوشتی می تواند شامل کنسانتره هایی باشد که برای دام پرواری تهیه و فرموله شده است. این خوراک به گونه ای فرموله شده اند که تمامی نیازهای غذایی دام را درنظر گرفته اند و میزان پروتئین، مواد معدنی و دیگر مواد مغذی موجود در آن ها به نسبت مناسب طراحی شده است. جیره نویسی نیاز به تخصص بالا دارد و خوراک دهی اشتباه باعث ضررهای جبران ناپذیری برای دامدار می شود. توصیه می کنیم که حتماً خوراک را از بهترین کارخانه های خوراک دام تهیه کنید.

 

راه های ارتباطی مجموعه هزاردستان

 

 نام و نام خانوادگی آقای محمدی
 شماره تماس ثابت 01344365993
 شماره تماس همراه 09055214901 
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس صومعه سرا بازارجمعه جاده لیفشاگرد کارخانه خوراک دام و طیور هزاردستان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا