برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش آموزش درسی

مدرس مکالمه انگلیسی با دکترای حرفه ای


  • مدرس مکالمه انگلیسی با دکترای حرفه ای
  • مدرس مکالمه انگلیسی با دکترای حرفه ای
  • مدرس مکالمه انگلیسی با دکترای حرفه ای
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 مرداد, 1401
موقعیت : تهران

مدرس مکالمه انگلیسی با دکترای حرفه ای

 

🔴دکتری آموزش زبان انگلیسی دارای مدرک TESOL و مقالات متعدد چاپ شده در ژورنال های معتبر بین المللی (Fatemeh Ghazi Mirsaeed)

 

✅15 سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف (دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال- حکیمیه)

✅20 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی ( General English proficiency- Basic, Elementary, Advanced)

 

🔷هیچگاه برای یادگیری و مکالمه زبان انگلیسی دیر نیست مشروط بر اینکه مدرس شما مسیر یادگیری را به شما درست نشان دهد و این امر مستلزم این است که استاد شما علاوه بر دانش کافی و تجربه، تحصیلات آکادمیک هم داشته باشند تا به تازه ترین متدهای آموزش زبان انگلیسی تسلط داشته باشند که مبادا با متدهای قدیمی روند یادگیری شما را طولانی و فرسایشی کنند.

🔷دکتر قاضی با تلفیق تجربه و تحصیلات آکادمیک توسط جزواتی که در طی این سال‌ها گردآوری کرده‌اند به شما کمک می کنند بدون کتاب و تنها توسط جزواتی عالی و کاربردی در کمترین بازه ی زمانی ممکن به مکالمه ای روان و صحیح برسید به طوری که زبان انگلیسی را به خوبی بشنوید و به درستی و روانی مکالمه کنید.

 

ویژگی های مکالمه انگلیسی

 

✔️تلاش بسیار و نگرش مثبت، برخی از ویژگی­ های مشترک یادگیری به شمار می­ آیند که به شما کمک می­کند تا بتوانید هر موضوعی را بهتر بیاموزید.

✔️برای یادگیری زبان نیز نکات خاصی وجود دارد که به شما در مسیر رسیدن به اهدافتان یاری می­کند.

✔️روند یادگیری را در گروه­ های کوچک‌تر طبقه ­بندی کنید و از نو بخوانید

برای اینکه بتوانید بهتر انگلیسی صحبت کنید لازم است چند کار را هم زمان انجام دهید: کلمات مناسبی را یاد بگیرید و انتخاب کنید که از قواعد دستوری و الگوی جمله سازی درست استفاده کنید. آواها، الگوهای تکیه در کلمات، ریتم و لحن­ مناسبی ایجاد کنید. هریک از این بخش­ ها را به طور جداگانه بیاموزید و سپس با قرار دادن آن­ها در کنار هم تمرین کرده تا دقیق­ تر و روان­ تر صحبت کنید.

✔️تعامل را یاد بگیرید

مکالمه، تعاملی بین دو طرف است که علاوه بر حرف زدن، شامل گوش کردن نیز می شود. اطمینان حاصل کنید شخص مقابل شما صحبت هایتان را متوجه می ­شود. برای این کار می­توانید از استراتژی­ های مکالمه استفاده کنید؛ مثلا بر کلمات کلیدی تاکید کنید، گفته ­های خود را توضیح دهید، یا عبارت­هایی مانند ?You know what I mean (می­دونی منظورم چیه؟/ متوجه منظورم هستین؟) یا ?Don’t you agree (شما اینطور فکر نمی­ کنین؟) به کار ببرید.

✔️از زبان بدن خود استفاده کنید

ارتباط غیرکلامی برای اینکه گفتارمان تاثیرگذارتر باشد، بسیار مهم است. از حرکات و زبان بدن و حالت­ های صورت برای توضیح یا تاکید سخنان خود استفاده کنید و سعی کنید تا آن‌ها را به هنگام سخن گفتن در دیگران نیز تشخیص دهید. به حالات خود فکر کنید؛ اینکه چطور می‌نشینید یا می‌ایستید، یا اینکه نسبت به سخنان هم صحبت خود، بی حوصله یا مشتاق هستید، همگی اهمیت دارند.

✔️آواز بخوانید

موسیقی روشی خوبی برای تمرین ریتم یک زبان و یادگیری اصطلاحات کاربردی آن است. متن ترانه های محبوب خود را در اینترنت جستجو کنید. سعی کنید آن‌ها را بلند بلند بخوانید. اگر خجالت می‌کشید، زمانی که در خانه تنها هستید این کار را بکنید. اگر فردی اجتماعی هستید، در جمع دوستانتان karaoke (نوعی بازی که موسیقی ترانه بدون صدای خواننده پخش می شود و شما به جای آن می‌خوانید) تمرین کنید.

✔️شجاع باشید

شما به بینش درستی برای تقویت انگلیسی خود نیاز دارید. از هر شرایطی برای یادگیری انگلیسی استفاده کنید؛ مثلا با افراد مختلف در مهمانی ها صحبت کنید، با فرد خارجی ای که دنبال مسیر است حرف بزنید، یا زمانی که معلمتان سوالی می‌پرسد دستتان را برای جواب دادن بالا ببرید. به یاد داشته باشید که هر اشتباه، فرصتی برای یادگیری است، پس از خطاهای زبانی گاه و بیگاه خود نترسید.

✔️طرز فکرتان را انگلیسی کنید

این بهترین راه برای تقویت مهارت گفتاری در انگلیسی است و می‌توانید این تکنیک را در هر لحظه و در هر کجا به کار بگیرید. در خانه به هنگام انجام کارهای روزمره‌ مثل غذا پختن، می‌توانید با خودتان حرف بزنید. وقتی در قطار یا اتوبوس هستید می‌توانید افراد را توصیف کنید (البته این کار را در ذهن خود انجام دهید نه با صدای بلند!) و زمانی که می‌خواهید بخوابید، اتفاقات هر روز را به انگلیسی در ذهن خود مرور کنید.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی استاد سیده فاطمه قاضی میرسعید
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09368391271  – 09123177816
رزومه رزومه
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا