برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان

مرکز شنوایی سنجی در سنندج


  • مرکز شنوایی سنجی در سنندج
  • مرکز شنوایی سنجی در سنندج
  • مرکز شنوایی سنجی در سنندج
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 خرداد, 1400
موقعیت : سنندج

معرفی مرکز شنوایی سنجی در سنندج

 

🔴شنوایی سنجی و سمعک نوین سنندج

 

✅ارزیابی شنوایی اطفال و بزرگسالان ، تجویز جدیدترین سمعک های روز دنیا و توانبخشی سرگیجه را با بهترین کیفیت در کلینیک سمعک نوین از ما بخواهید.افراد مبتلا به کم شنوایی معمولا مدت ها با کم شنوایی خود سر می کنند تا اینکه به فکر خرید سمعک می افتند.

 

✅استفاده از سمعک زندگی فرد را در ابعاد مختلفی بهبود می بخشد. شنیدن دوباره ی صدا باعث مشارکت بیشتر در جمع های دوستانه، ارتباط گیری موثر در بعد اجتماعی، افزایش اعتماد به نفس در حیطه ی فردی و بهبود امنیت فرد به واسطه ی شنیدن صدا های هشدار دهنده می شود.در کودکان کم شنوا نیز استفاده از سمعک بسیار پر اهمیت است.

 

✅کودک تا 3 سال اول زندگی در دوره ی طلایی رشد و زبان آموزی قرار دارد، لذا تشخیص زودهنگام کم شنوایی و خرید سمعک و استفاده از آن در کنار کلاس های توانبخشی شنوایی به کودک کمک می کند بتواند از باقی مانده ی شنوایی خود نهایت استفاده را کرده و در آینده نیز با کمک سمعک در مدرسه ی عادی به جای مدرسه ی استثنایی درس بخواند.

 

✅بهترین سمعک برای شما سمعکی است که با مشورت شما و شنوایی شناس خود و با توجه به سبک زندگی، شغل، میزان کم شنوایی، نیازهای ارتباطی و بودجه ی شما تعیین می شود. لطفا دقت کنید که چیزی به عنوان بهترین سمعک برای همه وجود ندارد.

 

✅بهترین خرید سمعک برای شما، خریدی است که در آن سمعک با توجه به نیازهای اختصاصی شما انتخاب و تجویز شود. این همان چیزی است که به دقت مورد توجه متخصصان ما میباشد.

 

ویژگی های سمعک

 

🔸در انتخاب سمعک به چه نکاتی توجه کنیم؟

✔️اگر کاهش شنوایی شدیدی دارید، بهتر است یکی از سمعک های پشت گوشی را انتخاب کنید. اگرچه این سمعک ها اندازه بزرگی دارند، اما می توانند شنوایی شما را بیشتر تقویت کنند.
✔️اگر دچار عفونت های مکرر گوش می شوید یا گوشتان زیاد جرم تولید می کند، بدانید که سمعک های کوچک داخل گوشی، ممکن است با تماس با جرم یا ترشحات گوش آسیب ببینند و بنابراین برای شما مناسب نخواهند بود.
✔️ممکن است بخواهید برخی از انواع نویز های زمینه را کاهش داده و بعضی فرکانس هایی که بیشتر در شنیدنشان مشکل دارید را تقویت کنید. همه سمعک های کوچک داخل گوشی این قابلیت را ندارند.
✔️اگر از دستگاه های دیگری مانند موبایل، دستگاه پخش موزیک یا لپ تاپ هایی که قابلیت برقراری ارتباط وایرلس را دارند، استفاده می کنید، باید سمعکی را انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشد.
✔️اگر در مورد زیبایی ظاهرتان در هنگام استفاده از سمعک نگران هستید، این مساله را با شنوایی شناستان در میان بگذارید. در این صورت او مدل های پیشنهادی خود را به سمعک هایی محدود می کند که هم برای نیاز شنیداری شما مناسب بوده و هم کوچک باشند.
✔️در نهایت سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. اگر مسن هستید یا آرتریت دارید، ممکن است در گذاشتن و برداشتن سمعک های کوچک روی گوشتان با مشکل مواجه شوید. بنابراین اگر سمعک پشت گوشی را انتخاب کنید، راحت تر خواهید بود.

 

راه های ارتباطی شنوایی سنجی و سمعک نوین سنندج

 

 نام و نام خانوادگی مجتبی رستمی
 شماره تماس ثابت 08733245333
 شماره تماس همراه 09180046954
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام samak.novin
آدرس کردستان – سنندج – خیابان آبیدر – چهارراه صفری – مجتمع نوید – طبقه دوم

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا