برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان

مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار


  • مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار
  • مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار
  • مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 تیر, 1400
موقعیت : رشت

معرفی مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار

 

🔴بهترین روانشناس و رواندرمانگر محدوده رشت

 

✅دکتر ساحره مستوفی راد بهترین روانشناس و رواندرمانگر در رشت می باشد که با سابقه بالا در زمینه فعالیت خود افتخار دارد که رضایتمندی مراجعه کنندگان را به همراه داشته است.

✅دکتر مستوفی متخصص روانشناسی و مدرس دانشگاه خانواده درمانی زوج درمانی مشاوره قبل ازدواج روان درمانی تست هوش و شخصیت. ویزیت روانشناسی به صورت تلفنی نیز انجام می‌گیرد.

 

✅برای انتخاب یک مطب خوب روانشناسی و یک روانکاو مجرب قطعا باید دقت لازم را داشته باشید که علاوه بر تجربه و سابقه بالا، شما بتوانید با او ارتباط برقرار کنید و مسائل و مشکلات خود را به طور کامل بیان نمایید تا روانشناس بتواند بهترین راهکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه نماید.

✅همچنین پزشک روانکاو و روانشناس باید از احوال و مشکل شما کاملا واقف باشد تا این توانایی را داشته باشد شما را به سمت و سوی درست هدایت کند.

✅دکتر ساحره مستوفی بهترین روانشناس در رشت است که به صورت تخصصی به فعالیت خود می‌پردازد.

 

🔹مطب تخصصی روانشناسی دکتر ساحره مستوفی آماده پذیرش مراجعه کنندگان به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی است. برای کسب اطلاع بیشتر درباره اخذ نوبت و مشاوره لطفا تماس حاصل نمائید.

 

ویژگی های مشاوره

 

🔸همواره توصیه میشود برای حتی کوچکترین مسئله و مشکل در زندگی به روانشناس مراجعه نمایید؛ زیرا یک روانشناس خوب میتواند در پیشگیری از مشکلات بزرگتر و رفع مشکلات فعلی شما کمک شایانی نماید.

🔸روح و روان ما هم به مانند جسم ما گاهی به پزشک احتیاج دارد. حتی خیلی از مشکلات جسمی سرمنشا مشکلات رفتاری و روحی دارند. مثلا روانشناس میتواند اگر مسئله ای بین شما و خانواده و یا دوست و آشنا پیش آمده است را تحلیل نموده و راهکار صحیح را ارائه دهد و یا حتی اگر کنترل خشم در زمان های مختلف را ندارید یک روانشناس میتواند به شما راهکارهایی دهد تا آرامش و خونسردی کامل را در واقع هیجان، اضطراب و خشم داشته باشید که این راهکارها با توجه به نوع رفتار، سن و جنس، روحیه و حالات رفتاری فرد ارائه میشود.

 

راه های ارتباطی مطب دکتر ساحره مستوفی

 

 نام و نام خانوادگی دکتر ساحره مستوفی راد
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09112259246
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام dr_sahereh_mostofi_rad
آدرس رشت – خیابان گلسار – نواب – ساختمان پارسه

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا