برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان

مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار


  • مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار
  • مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار
  • مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 تیر, 1400
موقعیت : رشت

معرفی مرکز مشاوره روانشناسی خیابان گلسار

 

🔴بهترین روانشناس و رواندرمانگر محدوده رشت

 

✅دکتر ساحره مستوفی راد بهترین روانشناس و رواندرمانگر در رشت می باشد که با سابقه بالا در زمینه فعالیت خود افتخار دارد که رضایتمندی مراجعه کنندگان را به همراه داشته است.

✅دکتر مستوفی متخصص روانشناسی و مدرس دانشگاه خانواده درمانی زوج درمانی مشاوره قبل ازدواج روان درمانی تست هوش و شخصیت. ویزیت روانشناسی به صورت تلفنی نیز انجام می‌گیرد.

 

✅برای انتخاب یک مطب خوب روانشناسی و یک روانکاو مجرب قطعا باید دقت لازم را داشته باشید که علاوه بر تجربه و سابقه بالا، شما بتوانید با او ارتباط برقرار کنید و مسائل و مشکلات خود را به طور کامل بیان نمایید تا روانشناس بتواند بهترین راهکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه نماید.

✅همچنین پزشک روانکاو و روانشناس باید از احوال و مشکل شما کاملا واقف باشد تا این توانایی را داشته باشد شما را به سمت و سوی درست هدایت کند.

✅دکتر ساحره مستوفی بهترین روانشناس در رشت است که به صورت تخصصی به فعالیت خود می‌پردازد.

 

🔹مطب تخصصی روانشناسی دکتر ساحره مستوفی آماده پذیرش مراجعه کنندگان به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی است. برای کسب اطلاع بیشتر درباره اخذ نوبت و مشاوره لطفا تماس حاصل نمائید.

 

ویژگی های مشاوره

 

🔸همواره توصیه میشود برای حتی کوچکترین مسئله و مشکل در زندگی به روانشناس مراجعه نمایید؛ زیرا یک روانشناس خوب میتواند در پیشگیری از مشکلات بزرگتر و رفع مشکلات فعلی شما کمک شایانی نماید.

🔸روح و روان ما هم به مانند جسم ما گاهی به پزشک احتیاج دارد. حتی خیلی از مشکلات جسمی سرمنشا مشکلات رفتاری و روحی دارند. مثلا روانشناس میتواند اگر مسئله ای بین شما و خانواده و یا دوست و آشنا پیش آمده است را تحلیل نموده و راهکار صحیح را ارائه دهد و یا حتی اگر کنترل خشم در زمان های مختلف را ندارید یک روانشناس میتواند به شما راهکارهایی دهد تا آرامش و خونسردی کامل را در واقع هیجان، اضطراب و خشم داشته باشید که این راهکارها با توجه به نوع رفتار، سن و جنس، روحیه و حالات رفتاری فرد ارائه میشود.

 

راه های ارتباطی مطب دکتر ساحره مستوفی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا