برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان خدمات زیبایی

مرکز کاشت مو در شیراز


  • مرکز کاشت مو در شیراز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 23 مهر, 1399
موقعیت : فارس شیراز

معرفی مرکز کاشت مو در شیراز

 

🔴 کاشت موی تخصصی ظرافت به عنوان یکی از مجهزترین و برترین کلینیک‌های فعال در حوزه کاشت مو ، ریش و ابرو در شیراز شناخته می‌شود

•ما در مجموعه خود سعی کرده‌ایم همه موارد ممکن برای رفاه و آسایش شما را فراهم آوریم. کلینیک ما با سالها سابقه فعالیت مفتخر است بهترین خدمات را با کادری با تجربه خدمت زیبا جویان ارائه نماید. زین‌پس نگران ریزش مو و طاسی سر خود نباشید، همواره می‌توانید از مشاوران تخصصی در زمینه کاشت مو بهره‌مند

( مرکز تخصصی کاشت موی طبیعی ظرافت در شهر شیراز ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی، کاشت موی طبیعی و کاشت ریش و ابرو به صورت حرفه ای توسط کادری با سابقه )

 

ویژگی های مرکز کاشت مو در شیراز

 

1- کاشت مو به روش FUT

کاشت مو  به روش fut نوع برداشت مو از پشت سر را بیان می کند

در طول روش کاشت مو fut، میزان کمی مو از ناحیه اهدا کننده ( معمولا در پشت سر ) جدا شده و تحت بزرگنمایی میکروسکوپ، گرافت هایی ایجاد می شود که این گروه بندی های طبیعی را بدون تغییر نگه می دارند. سپس گرافت ها در برش های ریز ناحیه ریزش مو در توزیعی که شبیه رشد موی طبیعی فرد است، قرار داده می شوند. این روش به چهار مرحله اصلی تقسیم می شود: برداشت مو از ناحیه اهدا کننده، آماده سازی گرافت، ایجاد ناحیه دریافت کننده و قرار دادن گرافت.

2- کاشت مو به روش FIT:

کاشت مو به روش fit خط بخیه در پشت سر وجود ندارد

در طول روش کاشت موی FIT یا FUE، واحدهای فولیکولی مجزا ( گروه های موی یک، دو، سه و چهار تار مویی که به صورت طبیعی در پوست سر رشد می کنند) با استفاده از یک پانچ بسیار ریز یکی یکی برداشت می شوند. اندازه این پانچ بین 0.7 تا 1 میلی متر است. عموما موی ناحیه اهدا کننده مو کوتاه می شود تا پزشک بتواند پوست سر بیمار را مشاهده کند. واحدهای فولیکولی (که گرافت نام دارند) از نواحی مقاوم در برابر طاسی در کناره ها و پشت سر (که به آنها نواحی اهدا کننده گفته می شود) با استفاده از یک فرآیند چند مرحله ای گرفته می شوند. در ابتدا یک پانچ کوچک و تیز پوست دور یک واحد فولیکولی خط می اندازد. سپس یک پانچ کوچک و کند که عموما بین 0.7 تا 1 میلی متر اندازه دارد، برای فرو رفتن در بافت نرم دور واحد فولیکولی مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که جهت و زاویه واحد فولیکولی زیر پوست را نمی توان مشاهده کرد و اغلب با جهت مو در سطح تفاوت دارد، استفاده از پانچ تیز در زیر سطح پوست ممکن است باعث جدا شدن یا برش عرضی واحد فولیکوبی شود. در حالی که پانچ کند دور واحد فولیکولی را پوشش می دهد و در حین حال آن را از بافت های نرم مجاور جدا می کند. این فرآیند عموما “برش کند” نامیده می شود.

3- کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش (BHT (Body Hair Transplantation، به معنای برداشت مو از دیگر نواحی بدن مانند نواحی اطراف سینه، کتف، بازو و ران ها می باشد و مناسب افرادی است که دارای بانک موی ضعیفی در ناحیه پشت سر هستند، می باشد. در روش کاشت موی FUE امکان برداشت واحدهای فولیکولی از نواحی مختلفی از پوست سر و بدن وجود دارد. این نواحی شامل پوست سر، پشت گردن، سینه، ریش، بازو، پا و هر ناحیه دیگری از بدن است که موهای کافی برای استخراج داشته باشد. برداشت مو از قسمت های دیگر بدن به جز پوست سر از طریق روش FUE و سپس کاشت آنها در پوست سر را روش کاشت موی بدن یا BHT می گویند. با وجود اینکه گرافت های موی بدن سیکل متفاوتی نسبت به موهای پوست سر دارند و خصوصیتات ناحیه اهدا کننده را حفظ می کنند، روش کاشت موی بدن گاهی اوقات در روش های ترمیمی موثر است و شماره واحدهای فولیکولی موجود برای کاشت مو را به شدت افزایش می دهد. در نتیجه، در روش FUE پزشکان می نوانند برای برداشت مو ناحیه اهدا کننده بیشتری را داشته باشند.

4- کاشت مو SUT

کاشت مو SUT جدیدترین روش کاشت مو می باشد. در تکنیک SUT، مانند دیگر روشهای کاشت مو از درد و به جاماندن اسکار خبری نیست. کاشت مو به روش SUT بسیار شبیه به کاشت مو FIT می باشد، با این تفاوت که برداشت فولیکول های مو توسط دستگاههای اتوماتیک بصورت سریع تر و دقیق تر انجام می شود. این تکنیک قابلیت برداشت و پیوندمو تا 14000 تار موی طبیعی را دارد که 3 برابر روشهای قدیمی می باشد و این عمل بر خلاف روشهای قدیمی کاشت مو در یک جلسه انجام می شود.

5- کاشت ریش و ابرو

ریش مثل مو نیست و طبیعتا مراحل کاشت ریش با عمل های مشابه مانند کاشت ابرو قدری متفاوت است
( کاشت ریش و ابرو در این مرکز به بهترین کیفیت انجام می شود )

 

راه های ارتباطی با مرکز کاشت مو در شیراز

 

 نام و نام خانوادگی خانم ظرافت فرد
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09305324993
سامانه پیامکی
واتس اپ و تلگرام
 اینستاگرام kashtemooshiraz.azad
 آدرس فارس شیراز

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا