برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

مشاوره ، طراحی و ساخت استخر


  • مشاوره ، طراحی و ساخت استخر
  • مشاوره ، طراحی و ساخت استخر
  • مشاوره ، طراحی و ساخت استخر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 اسفند, 1399
موقعیت : شیراز

معرفی مشاوره ، طراحی و ساخت استخر

 

🔴مجموعه فنی مهندسی ایران استخر

✅مشاور ، طراح ، تامین کننده و مجری پیشرفته ترین مجموعه های آبی، استخرهای شنای عمومی و خصوصی ، مجموعه های آب درمانی تخصصی ، آبنماهای پیشرفته ، سونا و جکوزی به صورت تمام کار و با تجربه اجرای بیش از ۱۰۰ ها پروژه عمومی و خصوصی در اقصی نقاط ایران می باشد

✅هم چنین با پشتوانه تکنولوژی روز دنیا، نمایندگی انحصاری و ارائه دهنده پیشرفته ترین تجهیزات آبی، استخر، سونا و جکوزی در زمینه تصفیه، گرمایش، ضد عفونی و نگهداری آب می باشد.

✅طراحی معماری، نورپردازی حرفه ایی، طراحی داخلی و محوطه استخر، ساخت سازه بتنی استخر و جکوزی، ایزولاسیون و آب بندی، تامین و اجرای انواع سرامیک و متریال مخصوص استخر و محوطه استخر با آخرین دانش روز دنیا از دیگر خدمات مجموعه ایران استخر می باشد

✅تیم کارشناسی و متخصصین مجرب ایران استخر با به کارگیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا سعی در اجرای پروژه های آبی با بهترین کیفیت ، ابزار آلات پیشرفته و زمان بندی مهندسی و دقیق می باشد.

✔ایران استخر اولین ارائه دهنده سیستم پیشرفته ضد عفونی آب استخر با نمک خوراکی و حذف کلر شیمیایی سمی در ایران با ۱۰ ها پروژه راه اندازی شده با این متد می باشد.

 

ویژگی های مشاوره ، طراحی و ساخت استخر

 

🔸️پارک های آبی امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین تفریح گاه ها و محیط های شاد در شهرها محسوب شده و به عنوان یکی از پردرآمدترین محیط های ورزشی نیز یاد می شوند.

🔸️این پارک ها متناسب با جمعیت و نوع منطقه جغرافیایی، طراحی و بهره برداری میگردند.

🔸️طراحی و ساخت این گونه استخرها نیاز به دانش و تخصص حرفه ای در این زمینه دارد که مجموعه ایران استخر با گروه کاملی از کارشناسان مجرب در تمامی زمینه های مورد نیاز در جهت طراحی، مشاوره، تامین تجهیزات، ارائه ی طرح توجیحی و ساخت اینگونه استخرها متناسب با بودجه موردنظر رویای شما را تحقق می بخشد.

 

راه های ارتباطی با مشاوره ، طراحی و ساخت استخر

 

 نام و نام خانوادگی آذین نیا – کریمیان
 شماره تماس ثابت 07136246996
 شماره تماس همراه 0917784205509173093023 
سامانه پیامکی
تلگرام
 اینستاگرام iranEstakhr
 آدرس فارس شیراز

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا