برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

مشاوره تخصصی املاک در کلاردشت


  • مشاوره تخصصی املاک در کلاردشت
  • مشاوره تخصصی املاک در کلاردشت
  • مشاوره تخصصی املاک در کلاردشت
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 23 تیر, 1400
موقعیت : کلاردشت

معرفی مشاوره تخصصی املاک در کلاردشت

 

🔴مشاورین املاک آرشام

 

✅مجموعه ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ی املاک آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.

✅مشاورین املاک آرشام، با مجوز رسمی و کد رهگیری با بهره مندی از افرادی متخصص و کار بلد آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز در زمینه مشاوره امور ملکی و کارشناسی ملک می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

•خرید خانه و ویلا در کلاردشت

•خرید و فروش، رهن و اجاره زمین، باغ، ویلا و آپارتمان

•رهن و اجاره باغ در کلاردشت

•معاوضه

•پیمانکاری و اخذ مجوز ساخت

•ثبت نام و اخذ سند مالکیت

•ساخت و ساز

•مشاور امور ملکی و کارشناسی ملک

 

🔹دارای مدارک بین المللی املاک از ترکیه و استرالیا

🔹مجموعه ما ارائه دهنده بهترین ها به شما عزیزان می باشد.

🔹پیج اینستا رو دنبال کنید:

 

ویژگی های مشاور املاک خوب

 

🔸مشاوران املاک را در محیط کارشان ملاقات کنید نه دربنگاه هایشان ، یک مشاور املاک خوب  وقت کمتری را درپشت میز خود می گذراند.

🔸مطمئن شوید که مشاور املاک مورد نظر شما تا به حال قراردادهای زیادی را بسته و چند سال سابقه کاری در این زمینه دارد.بستن قرارداد بیشتر به منزله تجربه بیشتر است.

🔸یک روش خوب دیگر این است که با دوستان یا کسانی که با این مشاور املاک کار کرده اند گفتگو کنیدد، اگر این مشاور املاک در کار با دوست شما به نتایج مثبتی دست یافته باشد، شانس این که کار شما هم مانند او خوب پیش رود زیاد است.

🔸مطمئن شوید که مشاور املاک شما به اینترنت دسترسی دارد. امروزه داشتن یک وب سایت اختصاصی بسیار اهمیت دارد زیرا بیش از 85 درصد خریداران خانه های خود را در اینترنت می بینند. یک بنگاه دار خوب اغلب با لپ تاپ یا با موبایل به اینترنت دسترسی دارد. در دنیای امروز مشاوران باید ایمیل کنند ، پیام بفرستند و به خریداران و فروشندگان دسترسی داشته باشند.

🔸با چند مشاور املاک  مصاحبه ای داشته باشید. آیا به دنبال بنگاه داری هستید که در حیطه خرید کار می کند یا فروش .   این که آیا شما به دنبال یک عامل خریدار یا نماینده فروشنده. مطمئن شوید که خانه رویایی خود را به شما نمی فروشد شما به دنبال یک مشاور املاک واقع بین هستید .قبل از بررس ملک قرارداد را امضا نکنید . (شما باید قبل از امضای هر چیزی به مشاور املاک خود اعتماد داشته باشید.)

🔸به مشغله کاری بنگاه دار توجه داشته باشید. یکی از مشخصه های  مشاور املاک خوب  سخت‌کوشی و زرنگ بودن او است . توجه کنید ، چون ممکن است فقط بعضی مواقع مشغله کاری زیادی داشته باشند. یک مشاور املاک می تواند کار 6 خریدار با هم و کار 12 فروشنده را به تنهایی راه بیاندازد، پس اگر شما را به دستیار خود می سپارند ، آنجا را ترک کنید .

🔸آنچه که اهمیت دارد این است که مشاور املاک شما باید آگاه و مطلع باشد. سوال های درباره چیزهایی که جدیداً در عرصه املاک آموخته اید از آنها بپرسید. اگر آنها بیشتر از شما نمی دانند، پس این شغل تنها وسیله معاش او است. اطلاعات محلی به خصوص در محیط های شهری حائز اهمیت است.

🔸انتخاب یک مشاور املاک عالی زمانی  اهمیت پیدا می کند که برای اولین بار یک خانه می خرید. آنها باید تجربه این کار را داشته باشند  و در مواردی که شما اطلاع کافی ندارید مانند گرفتن وام  شما را راهنمایی کنند

🔸ببینید که چقدر مورد احترام هستند. شما  خواهان مشاور املاکی هستید که به شبکه محلی متصل است  و روابط دوستانه ای با دیگر مشاوران املاک دارد. مشاور املاکان با تجربه با بنگاههای دیگر روابط خوبی برقرار می کنند. و این ارتباطات به معاملات خوبی تبدیل می شود.

🔸پیشنهاداتی که یک مشاور املاک به شما می دهد را مورد بررسی قرار دهید. در مصاحبه های خود با سایر بنگاهداران بپرسید که آیا دیگر مشاوران را می‌شناسید  و یا به عنوان یک مشاور املاک برای آنها احترام قائل می شوید .

🔸از مشاور املاکی که در آن محل زندگی می کنند سوال بپرسید. زیرا یک مشاور املاکی که در آن محل هم کار می کند و هم زندگی می کند نبض بازار را در دست دارد و پاسخ  سوالات مهم در مورد جامعه را میداند. آنها باید یک شناخت کافی از مدارس همان حوالی  داشته باشند، خصوصا در شهرهای بزرگ این امر حائز اهمیت است.

🔸از مشاور املاک  بپرسید “آیا می توانید ارائه دهندگان خدمات را برای اخذ وام مسکن،  تعمیرات خانه ، و کارهای دیگری که  باید انجام دهم  به من معرفی کنید؟ به خاطر داشته باشید که یک مشاور املاک باید بیشتر از یک ارائه دهنده خدمات مشاوره دهد و نباید برای این راهنمایی ها پاداش بیشتری دریافت کند.

🔸از آنها  بپرسید که چه مدت در این عرصه  کار کرده اند .این بدین معنا نیست که بنگاه داران تازه کار موفق نیستند ، بلکه تنها برای یک تصمیم گیری آگاهانه است. مشاوران املاک با تجربه همیشه  بهترین انتخاب نیستند به خصوص اگر  از فناوری های امروزی استفاده نکنند.

از آنها بپرسید که تمام وقت در این حرفه کار می کنید و شغل دومی ندارند؟ شما باید به دنبال یک مشاور املاک تمام وقت بگردید.

🔸از آنها  بپرسید که در حیطه خرید ملک هستید یا فروش ملک. یک مشاور املاکی که بیشتر به فروش خانه می پردازد بیشتر  با فروشندگان سرو کار دارد  و همه چیز را از چشم انداز فروشندگان  می بیند.

🔸از آنها  بپرسید ” که چگونه شما را  از پیشرفت معامله مطلع می سازد؟ چند بار ؟ با چه وسیله ای ؟ البته انتظار یک  پاسخ درست و کامل نمی رود ولی خواسته های شما را منعکس می کند.

 

 

راه های ارتباطی مشاورین املاک آرشام

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا