برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان درب و پنجره

نرده و حفاظ استیل


  • نرده و حفاظ استیل
  • نرده و حفاظ استیل
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 8 تیر, 1399
موقعیت : تهران - کوهک

معرفی اجمالی نرده و حفاظ استیل

 

مجموعه فنی و مهندسی ما با سالها فعالیت و انجام شماره زیادی پروژه موفق توانسته است نظر مثبت مشتریان محترم را در زمینه فروش و انواع حفاظ استیل همچون حفاظ استیل بالکن و حفاظ استیل پنجره در مدل های امنیتی حفاظ استیل بانکی و تولید مدلهای نرده استیل از قبیل نرده استیل راه پله,نرده استیل تراس,نرده استیل بالکن و ساخت سازه های پله استیل مانند پله گرد و پله حول محور و نصب استاندارد نرده تمام شیشه ای در دو نوع نرده شیشه ای بالکن و نرده شیشه ای پله و …
انواع نرده ۳ خط و ۴ خط و ۵ خط و حصاری و فرانسوی
نصب انواع حفاظ لوله و هندریل
را با منصفانه ترین قیمت در بازار بدست آورد. ما احترام به مشتری و تعهد در کار را مهمترین عامل اعتماد شما می دانیم و همواره سعی و تلاش برای ارائه با کیفیت ترین محصولات و خدمات را به شما مشتریان محترم داریم زیرا معتقد هستیم فروش پایان کار نیست بلکه یک تعهد برای ادامه یک همکاری دوستانه و مستمر است.

 

خدمات نرده و حفاظ استیل

 

از مزیت های نرده های استیل می توان به مقاومت آن در برابر ضربه و خش و همین طور مقاومت در برابر حرارت شدید نام برد.به همین خاطر می توان از نرده های استیل در فضاهای باز استفاده کرد.

استیل بر اثر تابش خورشید و باران و رطوبت و حرارت و همین طور نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهد و هرگز زنگ نمیزند. از دیگر مزایای استیل میتوان به مقاومت آن در برابر محیط های اسیدی و قلیایی اشاره کرد.

در انتها می توان گفت استیل از لحاظ زیبایی، استحکام، مقاومت، تنوع رنگی، وزن کم و انعطاف بالا، بهترین گزینه برای جایگزینی نرده های چوبی و آهنی می باشد که امروزه به عنوان تزیینات لوکس در دکوراسیون ساختمان های سراسر دنیا استفاده می شود.

 

راه های ارتباطی با نرده و حفاظ استیل

 

 نام و نام خانوادگی آقای صانعی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0919686812009128308640
ایمیل
نلگرام
 اینستاگرام
 آدرس میدان رسالت خیابان نیروی دریایی خیابان شهدای گل پلاک ۹۶ جهان استیل

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا