برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

ساختمان درب و پنجره

نرده و حفاظ استیل


  • نرده و حفاظ استیل
  • نرده و حفاظ استیل
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 8 تیر, 1399
موقعیت : تهران - کوهک

معرفی اجمالی نرده و حفاظ استیل

 

مجموعه فنی و مهندسی ما با سالها فعالیت و انجام تعداد زیادی پروژه موفق توانسته است نظر مثبت مشتریان محترم را در زمینه فروش و انواع حفاظ استیل همچون حفاظ استیل بالکن و حفاظ استیل پنجره در مدل های امنیتی حفاظ استیل بانکی و تولید مدلهای نرده استیل از قبیل نرده استیل راه پله,نرده استیل تراس,نرده استیل بالکن و ساخت سازه های پله استیل مانند پله گرد و پله حول محور و نصب استاندارد نرده تمام شیشه ای در دو نوع نرده شیشه ای بالکن و نرده شیشه ای پله و …
انواع نرده ۳ خط و ۴ خط و ۵ خط و حصاری و فرانسوی
نصب انواع حفاظ لوله و هندریل
را با منصفانه ترین قیمت در بازار بدست آورد. ما احترام به مشتری و تعهد در کار را مهمترین عامل اعتماد شما می دانیم و همواره سعی و تلاش برای ارائه با کیفیت ترین محصولات و خدمات را به شما مشتریان محترم داریم زیرا معتقد هستیم فروش پایان کار نیست بلکه یک تعهد برای ادامه یک همکاری دوستانه و مستمر است.

 

خدمات نرده و حفاظ استیل

 

از مزیت های نرده های استیل می توان به مقاومت آن در برابر ضربه و خش و همین طور مقاومت در برابر حرارت شدید نام برد.به همین خاطر می توان از نرده های استیل در فضاهای باز استفاده کرد.

استیل بر اثر تابش خورشید و باران و رطوبت و حرارت و همین طور نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهد و هرگز زنگ نمیزند. از دیگر مزایای استیل میتوان به مقاومت آن در برابر محیط های اسیدی و قلیایی اشاره کرد.

در انتها می توان گفت استیل از لحاظ زیبایی، استحکام، مقاومت، تنوع رنگی، وزن کم و انعطاف بالا، بهترین گزینه برای جایگزینی نرده های چوبی و آهنی می باشد که امروزه به عنوان تزیینات لوکس در دکوراسیون ساختمان های سراسر دنیا استفاده می شود.

 

راه های ارتباطی با نرده و حفاظ استیل

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
ایمیل
نلگرام
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا