برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

نصب دوربین مدابسته،آنتن و دزدگیر


  • نصب دوربین مدابسته،آنتن و دزدگیر
  • نصب دوربین مدابسته،آنتن و دزدگیر
  • نصب دوربین مدابسته،آنتن و دزدگیر
  • نصب دوربین مدابسته،آنتن و دزدگیر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 8 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی نصب دوربین مدابسته،آنتن و دزدگیر

 

✅نصب دوربین مدار بسته:

•نصب دوربین مدار بسته نیازمند طی کردن مراحل مختلفی توسط نصاب می باشد که تک تک این مراحل باید با دقت و تمرکز بالایی انجام گیرد. به طور خلاصه در اولین قدم باید نقشه ساختمان توسط نصاب بررسی شده و تعداد و نوع دوربین های مورد نیاز لیست شده و خریداری گردند.

•همچنین علاوه بر دوربین ها تمامی تجهیزات دیگر مانند دستگاه های گیرنده، کابل ها و داکت ها و غیره نیز به مقدار مورد نیاز تهیه گردند. در ادامه مکان مناسب برای نصب دوربین ها باید انتخاب شده و این کار به گونه ای باشد که حتی الممکن دسترسی به دوربین مقدور نبوده و دوربین ها و کابل ها قابل دید نباشند.

•سپس دوربین ها در محل های تعیین شده قرار گرفته و در ادامه کابل ها و سیم ها به درستی از دوربین به سمت کامپیوتر و دستگاه DVR کشیده شوند. انجام تنظیمات دوربین ها و دستگاه های گیرنده نیز از مواردی است که در نهایت باید توسط نصاب انجام گیرد.

✅نصب آنتن مرکزی و دیجیتال را به متخصصش بسپارید:

•آنتن مرکزی و دیجیتال در ساختمان‌هایی که تعداد زیادی آنتن وجود دارد(مانند: هتل‌ها، آپارتمان‌‌ها و برج‌های مسکونی) قابل استفاده است. قیمت نصب آنتن مرکزی و نصب آنتن دیجیتال برحسب زمان نصب آنتن مرکزی ماهواره و دستمزد نصاب آنتن مرکزی محاسبه می‌شود. در مجموعه ما از بهترین نصاب آنتن مرکزی در تهران بهره ببرید.  نصب صحیح آنتن مرکزی باعث رهایی شما از مشکلات مربوط به آنتن مرکزی می‌شود. نصب آنتن مرکزی با ورود به زندگی آپارتمانی یکی از ملزومات زندگی شده است.

✅نصاب دزدگیر منزل و اماکن:

•از مهم ترین وسایلی که امروزه در برقراری امنیت نقش پر رنگی دارد می توان به دزدگیر اماکن اشاره کرد. با پرداخت هزینه برای نصب دزدگیر منزل و سپردن آن به یک نصاب حرفه ای، در تهران خود را در برابر هزینه های سرسام آور سرقت از آپارتمان یا محل کار، ناشی از این اتفاق بیمه کنید.

 

ویژگی های آنتن مرکزی

 

🔸 آنتن مرکزی چیست ؟

با دیدن اینهمه سیم و کابل به نظر می رسد با یک سیستم خیلی پیچیده و عجیب و غریب سر و کار دارید. واقعیت اینجاست که آنتن مرکزی سیستم ساده ای دارد. به صورت ابتدایی این سیستم از یک آنتن، تقویت کننده امواج و تقسیم کننده تشکیل شده. هر چه تعداد واحدها بیشتر باشد پیچیدگی کار هم بیشتر می شود ولی اصول کار به همین ترتیب است. در واقع آنتن تعبیه شده در این سیستم همانند دیگر آنتن های معمولی وظیفه دریافت سیگنال های تلویزیونی را دارد. کار تقویت کننده هم بهبود کیفیت خروجی است و تقسیم کننده ها هم سیکنال های ورودی را بین خروجی ها به صورت مساوی تقسیم می کنند. با کمی تفاوت همین سیستم در همه آنتن های ساده هم دیده می شود. اما تفاوت در اینست که یک آنتن مرکزی کار ده ها آنتن ساده را انجام می دهد؟

🔸فواید نصب آنتن مرکزی چیست ؟

دیگر زمان جمع کردن آنتن های پشت بام رسیده است. با نصب یک آنتن مرکزی همه واحدها می توانند از سیگنال های تلویزیونی برای گیرنده های خود استفاده کنند. اولین مزیت آنتن مرکزی خلاص شدن از ده ها انتن کوچک و بزرگ روی پشت بام است. از نظر نمای شهری این امر تاثیر زیادی دارد اما آیا می دانید وجود چندین آنتن در بام ساختمان چه بدی هایی دارد؟ تداخل امواج، کیفیت نامناسب تصاویر، پوشش دهی ضعیف شبکه و ….. برخی از مشکلاتی است که آنتن های معمولی دارند. نصب چندین آنتن در فضای محدود پشت بام موجب تداخل امواج می شود و آنتن ها موجب نویز و پارازیت روی یکدیگر می شوند. با نصب آنتن مرکزی مشکل نویز و تداخل امواج برای همیشه حل خواهد شد. اما این تنها فایده ای نصب آنتن مرکزی نیست.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
ایمیل
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا