برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

نصب و تعمیر پکیج و کولر در اصفهان


  • نصب و تعمیر پکیج و کولر در اصفهان
  • نصب و تعمیر پکیج و کولر در اصفهان
  • نصب و تعمیر پکیج و کولر در اصفهان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 7 خرداد, 1401
موقعیت : اصفهان

نصب و تعمیر پکیج و کولر در اصفهان

 

🔴تعمیر پکیج و کولر آبی اصفهان

(تعمیر و سرویس انواع پکیج های دیواری و نصب رادیاتور در اصفهان)
✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه نصب و تعمیر کولرگازی و پکیج در اصفهان آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • تعمیر و سرویس انواع پکیج های دیواری
  • نصب رادیاتور
  • تعمیر و سرویس انواع کولر آبی و گازی
  • نصب کولرگازی

 

🔷در کلیه نقاط اصفهان

🔷با مدیریت آقای ضیایی

🔷با بهترین هزینه و کمترین زمان

🔷جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس ما در ارتباط باشید .

 

ویژگی های کولرگازی

 

1-چه نوع کمپرسوری خوب است

اگر بخواهیم به زبان ساده و به طور خلاصه بیان کنیم، در کولر گازی ها سه نوع کمپرسور به کار می رود که شامل کمپرسور روتاری، کمپرسور پیستونی و کمپرسور اسکرال می باشد. کمپرسور روتاریاز نظر میزان مصرف انرژی نسبت به پیستونی کم مصرف تر می باشد. کمپرسور اسکرال نیز نسبت به دو نوع دیگر بسیار کم مصرف تر می باشد اما دارای قیمت بالاتری است.

2-کولر گازی های دارای گارانتی

گارانتی معتبر کولر گازی و یا نداشتن گارانتی و همچنین خرید کولر های گازی که دارای گارانتی های بی نام و نشان هستند، همواره بحث داغ بین مصرف کنندگان کولرهای گازی و اسپلیت بوده است. ما به طور قطع در این تحقیق و مقایسه، داشتن گارانتی اصل از نمایندگی معتبر برند مربوط به کولر گازی را از ویژگی های مثبت و ملاک برتری آن می دانیم.

3-تعداد پنل اسپلیت چند عدد باشد ؟

در صورتی که خانه ای بزرگ با چندین اتاق و سالن های عریض دارید، بایستی در هنگام خرید باید تعداد اسپلیت ها را نیز در نظر بگیرید. برای تخمین تعداد پنل ها استاندارد هایی وجود دارد اما در اصل این تعداد به شرایط آب و هوایی و اقلیم جغرافیایی و حتی موقعیت خانه نسبت به طلوع و غروب خورشید را در نظر بگیرید.

4-کولر های گازی دارای اینورتر

علاوه بر هزینه اولیه ای که بابت خرید کولر گازی می پردازید، هزینه های تعمیر و نگهداری و همچنین هزینه هایی که مربوط به حین استفاده از کولر گازی می باشد را نیز بایستی پرداخت کنید. از جمله هزینه های جانبی کولرهای گازی شارز دوره ای آن محسوب می شود. همچنین از مهم ترین و اصلی ترین هزینه های حین استفاده از کولر گازی اسپلیت، هزینه میزان برق مصرفی آن می باشد.

گاهی در بلند مدت برخی از این هزینه ها به چشم نمی آیند ولی برخی دیگر اگر انتخاب مناسب و درستی نداشته باشیم بسیار چشم گیر و موثر می باشد. میزان برق مصرفی دستگاه از این قبیل از هزینه ها می باشد. ناگفته نماند که همه این هززینه ها در واقع به فرهنگ استفاده و شرایط آب و هوایی بستگی دارد.

یکی از راهکارهای ستودنی و هوشمند مهندسان برای کاهش مصرف انرژی بهره گیری از تکنولوژی اینورتر است که منافع آن هم به نفع مصرف کننده دستگاه و هم به نفع کل جامعه می باشد.

5-کولر گازی دو وضعیته بهتر است یا تک وضعیته ؟

برخی از کولر گازی ها دارای قابلیت ایجاد سرما و گرما می باشند. این مسئله که کولر گازی شما دارای عملکرد سرمایشی است و یا دارای دو عملکرد سرمایش و گرمایش می باشد یک موضوع کاملا انتخابی می باشد اما به نظر نمی رسد که این مسئله کاملا شخصی باشد.

در حالت سرمایش کولر گازی ها جهت خنک کردن فضا از عملیات چگالش گاز فریون استفاده می کند. در حالت گرمایش نیز با استفاده از آب گرم موتورخانه که از طریق لوله هایی که در اطراف دهانه خروجی هوای آن تعبیه شده است نیز عملیات گرمایشی انجام می شود.

در کولر گازی های دو وضعیته مصرف انرژی بسیار کمتر از کولر گازی های یک وضیعته می باشد. و دیگر نیازی به استفاده از یک وسیله جانبی مثل شوفاز یا بخاری جهت گرم کردن محیط نیست. به طور کلی در صورتی که صرفه جویی در مصرف انرژی از دغدغه های شما باشد توصیه می شود کولر گازی های دو وضعیته را خریداری نمایید.

6- میزان ظرفیت سرمایشی برای کولر گازی خوب

در صورتی که کولر گازی انتخابی شما ظرفیتی کمتر از سطح نیازتان را داشته باشد دارای کارایی کافی برای شما نخواهد بود و آن طور که انتظار دارید نمی تواند فضای را خنک کند. حال اگر کولر گازی خریداری شما دارای ظرفیت بیشتری باشد مجبور می شوید آن را زود به زود خاموش نمایید. در این جا کمی درباره ظرفیت سرمایشی کولر گازی توضیح می دهیم تا شما عزیزان بتوانید با آگاهی از ویژگی های کولر گازی خوب و با کیفیت را تشخیص دهید.

حتما متوجه شده اید که در زمان خرید کولر گازی فروشندگان و خریداران از اعداد به خصوصی استفاده می کنند. به طور مثال می گویند این کولر گازی 18 هزار است. توجه به مقدار این عدد مهم ترین معیاری است که در هنگام خرید کولر گازی باید مد نظر داشته باشید. میزان خنک کنندگی کولرهای گازی با واحد بی تی یو سنجیده می شود. این عدد به صورت مضربی از 1000 می باشد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی سعید ضیایی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 091395915020939360464909924467683
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام tamir.paceij.esfahan
آدرس اصفهان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا