برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

نصب کلاهک مازندران


  • نصب کلاهک مازندران
  • نصب کلاهک مازندران
  • نصب کلاهک مازندران
  • نصب کلاهک مازندران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 21 اردیبهشت, 1401
موقعیت : مازندران

نصب کلاهک مازندران

 

✅مجموعه ما با سابقه ای درخشان و با کادری مجرب و حرفه ای در زمینه خدمات نصب کلاهک آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد.

 

◼️این گروه با استفاده از تجربیات گران‌قدر گذشته و هم‌چنین فناوری روز دنیا و با بهره‌گیری از کادر مجرب و پرسنل با تجربه در راستای ارائه خدمات صنعتی و ساختمانی به کار فرمایان، مهندسان و معماران گرامی گامی بلند برداشته است.

◼️ لازم به ذکر است ما اندوخته‌های خود را مدیون مهندسان و معماران با تجربه هستیم و با علم روز دنیا در پی کسب تجربیات صاحبان تجربه در جهت افزایش هرچه بیشتر کیفیت خود از هیچ سعی و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

◼️لذا امید است با ارائه کیفیت مطلوب و قیمت مناسب افتخار همکاری با شما را نیز داشته باشیم.

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های کلاهک پره ای

 

🔷ساختار کلاهک پره ای از دو قسمت اصلی از جمله پایه و گریل های خروجی هوا تشکیل شده است. ارتفاع استاندارد پایه ی آن 30 سانتی متر و تعداد پره ها یا گریل چهار پره می باشد. اما در نظر داشته باشید که منعی در اندازه و ارتفاع پایه ی کلاهک پره ای و تعداد پره ها، وجود ندارد.

🔷سقف کلاهک پره ای بصورت متنوع از قبیل “یک شیب”،”دوشیب” و همچنین بصورت هلالی قابل طراحی و ساخت می باشد. در پایینترین نقطه ی پایه لبه ای سه سانتی به بیرون یا به داخل تعبیه می گردد که نوع نشیمن در محل مورد نظر را تعیین می کند.

🔷اگر کلاهک پره ای از چهار وجه یا چهار بُعد آزاد باشد و موانعی از قبیل دیوار یا موارد دیگر وجود نداشته باشد، آنرا بصورت چهارطرف گریلی می سازند. اما اگر در اطراف آن، یک یا دو طرف دیوار وجود داشته باشد، بصورت دو یا سه طرفه ساخته میشود.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای سلیمان
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09121899976
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس مازندران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا