برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران


  • نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران
  • نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران
  • نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران
  • نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران
  • نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران
  • نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 30 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی نمایندگی بیمه پاسارگاد تهران

 

🔴《 تخفیف ویژه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایندگی ٨٧۴٣٢ 》

✅ در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، فرد می‌توانید درصدی از درآمد ماهیانه خود (با توجه به شرایط مالی و اقتصادی) را به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهد و اطمینان داشته باشد که این پس‌انداز به طور منظم برای وی سرمایه‌گذاری می‌شود. مهم‌تر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو، ازکار افتادگی و یا بیماری‌های خاص اتفاق بیافتد، شرکت بیمه پاسارگاد حامی بیمه شده خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه‌گذاری شده و سود آن را پرداخت می‌کند بلکه مبالغی هم به عنوان پوشش بیمه‌ای نیز پرداخت می‌شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد. برخی از ویژگیهای این بیمه نامه عبارتند از:

🔸 بیمه زندگی، مستمری دوم ، زنان خانه دار،تامین اموال،تامین جهیزیه و …

🔸 امکان تهیه این بیمه‌نامه از بدو تولد تا 65 سالگی

🔸 مدت قرارداد از 5 تا 30 سال (متناسب با نیاز و شرایط سنی بیمه‌ شده)

🔸 دریافت سود تضمینی

🔸 دریافت سود مشارکت در منافع علاوه بر سود تضمینی

🔸 دریافت وام بدون ضامن و تشریفات اداری با نرخ نهایی 4%

🔸 غرامت فوت طبیعی تا سقف 400 میلیون تومان غرامت

🔸 فوت بر اثر حادثه تا سقف 800 میلیون تومان

🔸 پوشش بیماریهای خاص تا سقف 300 میلیون تومان (سرطان بدخیم، سکته قلبی، سکته مغزی، عمل قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن (کلیه، کبد،‌ ریه و مغز استخوان)

🔸 پوشش نقص عضو دائم حادثه تا سقف 400 میلیون تومان

🔸 غرامت ازکارافتادگی تا سقف 60 میلیون تومان

🔸 پرداخت هزینه پزشکی حادثه تا سقف 40 میلیون تومان

🔸 بیمه آتش سوزی منزل تا سقف 800 میلیون تومان

🔸 معافیت صد درصدی از پرداخت حق بیمه مقرر در صورت از کار افتادگی کلی و دائمی

✅ ما همیشه بهترینها را برای خود و خانواده‌مان می‌خواهیم. همان گونه که با ازدواج و تشکیل خانواده مسئولیت هایمان بیشتر می‌شود. ‌در جایگاه والدین، برتری شما تامین آینده فرزندتان و رویاها و علایق شان می‌باشد. امروزه تحصیلات خوب، تهیه مسکن و حتی یک ازدواج ساده هزینه های زیادی دارد که این هزینه ها به مرور زمان نیز افزایش می‌یابند. فقط تصور کنید که شما به چه سرمایه ای برای گذراندن تمام این مراحل توسط خود و خانواده نیازمندید. بیمه پاسارگاد در راستای ارائه خدمات نوین سرمایه گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تامین مالی بخش اعظمی از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه نموده تا بیمه گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس انداز تدریجی، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل توجهی گردند.

✅ بیمه مستمری زنان خانه دار اغلب بانوان خانه دار بیشتر زمان خود را صرف مرتفع کردن نیازهای خانواده و افراد آن می کنند و می توان گفت این شغلی است که هیچ بازنشستگی و مزایای سنوات در پایان کار به همراه ندارد و تماماً از روی عشق به بنیان خانواده صورت می گیرد .لذا زنان خانه دار می توانند با تهیه بیمه عمر پاسارگاد در کنار ایفای نقش فوق در طول تمام سالیانی که خانواده خود را رشد می دهند ، علاوه بر بهره مندی از پوشش های فوق العاده بیمه عمر از سود تضمین شده و سود مشارکت در منافع آن نیز بهره مند باشند . این به منزله یک سیستم سرمایه گذاری جانبی است که در تمام مدت زندگی در حال رشد است و در پایان مدت بیمه نامه به فرد باز پرداخت می گردد بعلاوه اینکه در طول مدت بیمه از پوشش های بی نظیر بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد که شامل وام بدون ضامن و دسته چک / بیماری های خاص تا سقف 300 میلیون / آتش سوزی منزل تا سقف 800 میلیون / پزشکی حادثه تا سقف 40 میلیون /نقص عضو حادثه تا سقف 400 میلیون / فوت طبیعی تا سقف 400 میلیون /فوت حادثه تا سقف 800 میلیون را نیز بهره مند شوید.

✅ سی سی و پنج سال کار کردن، چندین و چند سال کسر حقوق برای مستمری دوران بازنشستگی و عرق ریختن برای چه؟ آخرش هم دخل و خرج با هم نمی‌خواند و می‌بینند اندک حقوقی که در سال‌های استراحت و فراغت از کار دریافت می‌کنند کفاف خرج و مخارج روزمره را هم نمی‌دهد! این حال و روز بازنشستگانی است که عمری روی دیوار ارگان‌های دولتی و خصوصی یادگاری نوشتند بلکه بتوانند روزهای میان‌سالی و پیری را با عزت نفس کافی سپری کنند، ورزش کنند و به تفریح بپردازند اما انگار مشکلات آن قدر حاد می‌شوند که هر بازنشسته باید سخت‌تر از گذشته به دنبال شغل دومی برای خود باشد. هر بازنشسته بعد از اتمام سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود به حداقل ۷۰ الی ۸۰ درصد حقوق سال‌های خدمت خود نیاز دارد تا بتواند چرخ زندگی خود را با توجه به نیازهای فرزندانش از جمله تامین سرمایه اشتغال، لوازم ازدواج و …بچرخاند. اما حقوق بازنشستگی که اکنون به حساب بازنشسته‌های سطح کشور واریز می‌شود هرگز نمی‌تواند از دغدغه‌های ذهنی افراد بکاهد و اتفاقا نگرانی آن‌ها را برای امور اقتصادی با توجه به ناتوانی، سالخوردگی یا بیماری‌های خاصی که ممکن است مبتلا شوند بیش‌تر می‌کند. شاید اکنون دولت منابع کافی را برای افزایش این حقوق در اختیار نداشته باشد اما شما با کمی آینده‌نگری و به وسیله بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد می‌توانید قدری از تشویش خود بکاهید و طی مدتی که تحت پوشش بیمه پاسارگاد هستید از مزایای ویژه آن همراه با مستمزی دوم بهره مند شوید.

 

🔹 (ارسال به تمام نقاط کشور)

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا