برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

نمایندگی میز تلویزیون غرب کشور


  • نمایندگی میز تلویزیون غرب کشور
  • نمایندگی میز تلویزیون غرب کشور
  • نمایندگی میز تلویزیون غرب کشور
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 15 تیر, 1400
موقعیت : مریوان

معرفی نمایندگی میز تلویزیون غرب کشور

 

🔴نمایشگاه میز تلویزیون روژ

(نمایشگاه میز تلویزیون روژ بزرگترین مرکز فروش میز تلویزیون در غرب کشور)
✅با متنوع ترین و جدیدترین طرح های ایرانی وترکیه ای در رنگ وسایز  های مختلف، مدرن ترین وشیک ترین میز تلویزیون های روز PLASMA/OLED/LED/ LCD
✅در طرح های نو ورنگهای متنوع بابهترین کیفیت محصول کشور ترکیه در  مجتمع تجاری بزرگ مریوان بانازلترین قیمت در خدمت همشهریان و هموطنان عزیز وگرامی می باشد و با تجربه ای درخشان در زمینه فروش اجناس با کیفیت و متنوع توانسته رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.
🔹با مدیریت آقای کریمیانی، ارسال محصولات به سراسر ایران

 

ویژگی های میز تلویزیون

 

🔸نکاتی در راهنمای خرید میز تلویزیون:

1. اندازه میز

یکی از مهمترین نکاتی که در راهنمای خرید میز تلویزیون باید به آن اشاره شود و بسیار مهم است، اندازه و سایز میز تلویزیون می باشد . شما باید اندازه و سایز این میز را بر اساس مقدار اینچ تلویزیون خود انتخاب کنید. برخی از تلویزیون ها ساز کمتری دارند به همین دلیل نیازی نیست برای خرید آنها میز بزرگی خریداری کنید، چرا که در این صورت تنها خانه شما بیش از حد شلوغ می شود، برخی دیگر از تلویزیون ها بزرگ تر هستند و به همین دلیل باید برای آنها میز بزرگ تری را تهیه کنند. بنابراین در اندازه میز خود باید به ابعاد تلویزیون خود دقت بسیاری داشته باشید تا بیش از حد بزرگ و یا کوچک نباشد.

2. جنس و سبک میز
همانطوری که می دانید میزهای تلویزیون از جنس های متنوعی تولید می شود که شما در نکات راهنمای خرید میزتلویزیون باید به دنبال میزی باشید که سبک مورد نظر شما دنبال می کند. اگر بخواهیم یک تقسیم بندی کلی داشته باشیم، باید بدانید میزها در انواع چوبی و شیشه ای هستند، ولی سبک و طراحی هر یک از آنها با دیگری تفاوت بسیاری دارد، به همین دلیل شما باید در ابتدا مشخص کنید که نوع شیشه ای را می خواهید و یا نوع چوبی آن را مایل هستید خریداری کنید. بعد از اینکه جنس مورد نظر خود را انتخاب کردید باید انواع طرح هایی را که در آن جنس وجود دارد را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و آن میز را که بیشتر با سلیقه شما هماهنگ تر است را خریداری کنید.

3. طریقه اتصال میز به تلویزیون
شما در زمان خرید میز تلویزیون به یکی دیگر از نکاتی که در راهنمای خرید میزتلویزیون قرار می گیرد هم باید توجه داشته باشید. شما باید انتخاب کنید که تلویزیون خود را می خواهید با پایه هایش روی میز قرار دهید و یا اینکه آن را به وسیله براکت مخصوص به میز متصل کنید. اینکه شما از کدام یکی از این طرح ها خوشتان می آید کاملا سلیقه ای است و شما باید بر اساس سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. بر این اساس در زمان خرید میز خود باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که آیا می خواهید تلویزیون را روی میز قرار دهید و یا می خواهد آن را به میز متصل کنید. زمانی که شما به این نکته توجه داشته باشید بدون شک خردی خوبی را انجام خواهید داد.

 

راه های ارتباطی نمایشگاه میز تلویزیون روژ

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا