برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی

نهالستان جوتیار


  • نهالستان جوتیار
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 17 شهریور, 1399
موقعیت : آذر بایجان غربی میاندو آب

معرفی نهالستان جوتیار

 

●نهالستان جوتیار یکی از مراکز با تجربه میاندوآب می باشد که در بهترین زمین های کشاورزی این منطقه مشغول به فعالیت می باشد، این نهالستان دارای انواع نهال های گردو از نوع وارداتی و اصیل می باشد.

•همگی نهال های این نهالستان عاری از آفات و بیماری ها می باشند و  خریداران می توانند بهترین نهال گردو در میاندوآب و نهال های دیگر را از این مرکز خریداری کنند تا هم خرید بی واسطه ای داشته باشند و هم از قیمت های مقرون به صرفه ای بهره بگیرند.

•مشاوران این نهالستان آماده ارائه خدمات مشاوره ای و مهندسی در زمینه اجرای پروژه های مختلف باغات و نهالستان ها به باغداران و افراد مبتدی و معرفی بهترین نهال گردو در میاندوآب می باشند.

●نهال فروشی ونهالستان بزرگ جوتیارمیاندوآب بزرگترین تولید کننده انواع نهال های مثمر در شمال غرب کشور به مدیریت محمد حمزه دوخت ارسال نهال به تمام نقاط ایران..استان هاوشهرها…

شماره تماس
۰۹۱۴۹۲۹۱۱۴۷
۰۹۳۶۴۲۸۵۱۲۶

 

 ویژگی های نهالستان جوتیار

 

●معرفی بهترین نهال گردو در میاندوآب

•بهترین نهال گردو در میاندوآب می تواند شامل نهال گردو چند لر باشد، این نهال پیوندی و وارداتی از آمریکا در برابر سوز سرما مقاومت زیادی دارد و از سال دوم و بعد از گذراندن دوره ای سرما به بار می نشیند و محصول می دهد.

•این نهال حدود 50 سال عمر دارد و دارای درختی نیمه راست می  باشد، کاشت این نهال بیشتر برای شهرستان هایی که دارای سوز و سرمای بهاره هستند مناسب می باشد زیرا از درختان بذری دیرتر شروع به رشد می کند.

•بهترین نهال گردو در میاندوآب که یک نهال پیوندی می باشد، برای رشد نیاز به درختان گرده ای دارد که بهترین آنها برای گرده افشانی در میان درختان چند لر شامل درختان گردوی گرده ای روند و یا فرانکت می باشند.

•باردهی این نهال بسیار خوب است و محصول با کیفیت و گردویی درشت و کاغذی را به ثمر می نشاند، همچنین مغز این میوه نیز سفید می باشد و گرمای هوا هم روی آن تاثیری ندارد.

•این گردو جزء دسته بهترین نهال گردو در میاندوآب می باشد و در مناطق با آب و هوای معتدل بهتر رشد می کند و شرایط آب و هوایی نیز تا مقداری می تواند بر میزان محصول تاثیرگذار باشد.

 

راه های ارتباطی با نهالستان جوتیار

 

 نام و نام خانوادگی نهالستان جوتیار
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0914929114709364285126
وب سایت
 اینستاگرام
کانال
 آدرس آذربایجان غربی

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .


موقعیت
بالا