برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت خدمات صنعتی

وارد کننده مستقیم بوته گرافیتی


  • وارد کننده مستقیم بوته گرافیتی
  • وارد کننده مستقیم بوته گرافیتی
  • وارد کننده مستقیم بوته گرافیتی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 مرداد, 1401
موقعیت : تهران

وارد کننده مستقیم بوته گرافیتی

 

🔴نماینده انحصاری بوته CARBON STAR در ایران

 

✅تیم ما طی چندین سال فعالیت در زمینه واردات مستقیم بوته گرافیتی توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح واردات و محصولا فروش ما:

  • بوته های گرافیتی 
  • پتوهای نسوز 
  • بوته های گرافیتی و سیلیکون کاربیدی

 

✔️به بوته های ذوب که بخش اعظم ساختار آن از جنس گرافیت باشید، بوته گرافیتی می گویند. این بوته ها به علت داشتن مقاومت حرارتی بسیار بالا، کاربردهای زیادی در ریخته گری فلزات دارند.

✔️طبق گزارشات، ساختار بوته های گرافیتی تا ۳۵۰۰ درجه سلسیوس تغییری نمی کند و تا این دما از استحکام بالایی برخوردار است. به حداقل رسیدن واکنش های ناخواسته در تماس میان ذوب و بوته، یکی از بهترین خواصی است که بوته های گرافیتی را زبانزد عرصه ذوب و ریخته گری کرده است.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های بوته گرافیتی

 

  1. همان طور که گفتیم، بوته های گرافیتی مقاومت حرارتی بالایی تا 3500 درجه سلسیوس دارند. این یعنی ساختار شیمیایی و فیزیکی بوته تحت تاثیر شوک های حرارتی قرار نمی گیرد.
  2. اتم های کربن گرافیت در تماس با دیگر موادی که در ساختار بوته حضور دارند، شبکه های کریستالی مستحکمی را پدید می آورند که در برابر هرگونه عوامل تغییر ثوابت شبکه یا واکنش مقاوم هستند.
  3. بوته گرافیتی، علاوه بر مقاومت ساختاری در برابر حرارت، قابلیت انتقال حرارتی بالایی دارد. یعنی حرارت را به طور کامل از جداره خود به محتویات بوته هدایت می کند. این بوته ها در برابر مواد شیمیایی و افزودنی های ریخته گری مانند فلاکس ها ضد خوردگی هستند.
  4. بوته گرافیتی تنها در اتمسفرهای غیر اکسیدی کاربرد دارد. از این رو، مجموعه بوته ذوب و قالب ریخته گری باید در یک کوره درزبندی شده قرار گیرند یا این که به وسیله گازهای خنثی محافظت شوند. این بوته ها در شکل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا