برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مالی و اداری

وکیل مجرب آقا در استان فارس و نی ریز


  • وکیل مجرب آقا در استان فارس و نی ریز
  • وکیل مجرب آقا در استان فارس و نی ریز
  • وکیل مجرب آقا در استان فارس و نی ریز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 26 مرداد, 1401
موقعیت : نی ریز

وکیل مجرب آقا در استان فارس و نی ریز

 

🔴دفتر وکالت علی نجات شاسوند حسنی

 

✅دفتر وکالت علی نجات شاسوند حسنی با سالها سابقه درخشان در وکالت کلیه دعاوی ، آماده ارائه خدمات و مشاوره حقوقی به شما سروران گرانقدر میباشد.

 

✅خدمات دفتر وکالت علی نجات شاسوند حسنی:

  • قبول وکالت در دعاوی حقوقی 
  • خانواده
  • کیفری 

 

🔸وکیل کیفری باید دارای تجربه کافی در امور کیفری وآشنا با دادسرا و دادگاه‌ها و محاکم کیفری وهمچنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه و همچنین دکترین حقوقی، آراء وحدت رویه در امور کیفری باشد و بسته به اینکه وکیل شاکی باشد یا متهم به حقوق و تکالیفی که قانونگذار برای شاکی و متهم در نظر گرفته اشراف داشته باشد.

 

🔵با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔵مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی

🔵جهت تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های وکیل خوب

 

☆آگاهی و تسلط وکیل به قوانین و به روز بودن اطلاعات او در زمینه های حقوقی. در حقیقت یک وکیل خوب نباید فقط به دانش گذشته ی خود اتکا کرده و از آن بهره ببرد. بلکه باید از اطلاعات به روز و تغییراتی که قوانین با آن ها مواجه شده اطلاع کامل داشته باشد. از سوی دیگر، یک وکیل خوب باید بتواند با مطالعه پرونده تحلیل علمی درست ارائه دهد.

☆یک وکیل حرفه ای و مجرب باید حافظ اسرار موکل خود باشد. او باید تمام تلاش خود را برای محافظت کامل از اسرار موکل خود به کارگیرد. در حقیقت وکیل باید امانت‌دار اسرار موکل خود باشد و موکل باید وکیل را امین خود بداند.

☆یک وکیل حرفه ای با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می‌کند. هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم به موکل خود امید واهی نمی دهد. تعهد وکیل به وسیله است نه تعهد به حصول نتیجه، او باید تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خود انجام دهد اما نباید به او امید واهی برای پیروزی در پرونده را دهد.

☆یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد و با دید باز به موضوعات بنگرد. اگر وکیل خود را مقید به پیمودن یک راه کند ممکن است آن راه درست نباشد یا وقت زیادی برای حصول نتیجه داشته باشد.

☆علاوه بر موارد ذکر شده، یک وکیل حرفه و متخصص باید بیانی گیرا و قلمی سنگین نیز داشته باشد.او باید بتواند به درستی و با اعتماد به نفس به دفاع از موکل خود در صحن مقدس دادگاه بپردازد.

 

راه های ارتباطی دفتر وکالت علی نجات شاسوند حسنی

 

 نام و نام خانوادگی علی نجات شاسوند حسنی
 شماره تماس ثابت 07153831638 
 شماره تماس همراه 09177321648
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس فارس – نی ریز – بلوار سلیمانی – جنب نیروی انتظامی – کوچه شماره 3

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا