برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد


  • پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد
  • پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد
  • پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد
  • پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد
  • پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 اردیبهشت, 1400
موقعیت : کرج

معرفی پوشش استخر کردان،شهریار،هشتگرد

 

🔴 پوشش استخر ریلی ثابت اهنی آلومینیومی

✅ در جوامع امروزی به دلیل مشغله های کاری امکان استفاده از استخرهای سرپوشیده در مکان های عمومی برای برخی از افراد وجود ندارد و مردم به سمت احداث استخر در محوطه ساختمان گرایش پیدا کرده اند.لذا با احداث استخر در فضای باز با مشکلات بسیاری روبرو خواهند شد که انواع پوشش استخر این مشکلات را حل کرده است.

✅ برای سقف استخر روباز بصورت پوشش متحرک روی استخر، نیازمند به فضای باز در اطراف استخر برای احداث ریل که جنس آن گالوانیزه می باشد، هستیم. لازم به ذکر است که بستگی به نظر مشتری در اجرای پوشش میتوان تعداد ریل ها کم یا زیاد شود. در سقف استخرهای روباز مهمترین قسمت ریل و سازه می باشند که بتوان به تنهایی پوشش را جابجا کرد.

✅ ساخت کاور برای:
• استخر
• پارکینگ
• گلخانه
• حیاط خلوت
✅ریلی ؤ ثابت

 

ویژگی های ساخت پوشش استخر

 

🔸 پوشش سقف استخر

✔️ امروزه مشاهده می شود که در بسیاری از منازل ویلایی و مسکونی افراد برای آسایش و فراهم نمودن محیطی تفریحی، اقدام به ساخت استخر در حیاط منزل خود می کنند. اما با وجود اینکه آپارتمان های سر به فلک کشیده اطراف منازل را احاطه کرده اند به طور حتم لازم است که برای پوشش استخر به خصوص سقف استخرها فکر جدیدی به کار گرفته شود، زیرا مشرف بودن دیگر ساختمان ها به استخر داخل حیاط ممکن است مانع ساخت آن شود.‌ در اینجا استفاده از پوشش سقف استخر موجب می شود که افراد بتوانند با داشتن استخرهای سرپوشیده در هر زمان و در هر فصلی از این محیط استفاده کرده و لذت ببرند.

✔️  توجه داشته باشید که تیم مابرای  پوشش استخر انواع پوشش هایی که در حالت نورگیر هست را ارائه می دهند و این امر موجب می شود یک محیط بسیار زیبا به وجود آید.

✔️  دقت داشته باشید که این نوع سقف ها در برابر زلزله مقاوم بوده در انواع رنگ های متفاوت موجود میباشد که افراد می‌توانند بنا به سلیقه خود نوعی از آن را انتخاب کنند؛ همچنین این نوع سقف ها برای تمامی استخر ها بخصوص استخرهای خانگی مناسب می باشد.

✔️  در این بین مهم ترین انواع پوشش سقف استخر شامل مدل تلسکوپی t-cr4، مدل قوسی، مدل تخت شیب دار، مدل ال، مدل تلسکوپی سه ضلعی و غیره می باشد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا