برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

پیمانکاری آسفالت در شهریار و تهران


  • پیمانکاری آسفالت در شهریار و تهران
  • پیمانکاری آسفالت در شهریار و تهران
  • پیمانکاری آسفالت در شهریار و تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 اردیبهشت, 1401
موقعیت : تهران

پیمانکاری آسفالت در شهریار و تهران

 

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و متخصص و با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه پیمانکاری آسفالت در شهریار و تهران آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

◼️آسفالت ماده ای است که با مخلوط کردن ماسه و شن و قیر به دست می آید. از آسفالت در ساختن باند فرودگاه، جاده ها و… استفاده می شود. ضمن اینکه برای عایق کاری پشت بام ها علاوه بر ایزوگام از آسفالت نیز می توان استفاده نمود. به آسفالت هایی که از ترکیب مواد مختلف ساخته می شوند، آسفالت نفت خام نیز می گویند. ضمن اینکه آسفالت منابع طبیعی نیز دارد که یکی از بزرگ ترین آن ها جزیره ترینی داد می باشد که در هند غربی قرار دارد.

 

◼️عوامل موثر در انتخاب نوع آسفالت چیست؟

  • نوع روکش و آسفالت را می توان به سادگی با توجه به حجم ترافیک شهری در خیابان و نوع خاک انتخاب نمود اما گاهی انتخاب روکش آسفالت آنقدر پیچیده می شود که باید با توجه به تحقیقات و پژوهش های سنگین صورت گرفته و فاکتور های مهم و وزین مانند چرخه هزینه زندگی انتخاب کرد. هر گاه که در انتخاب از متدولوژی استفاده شود باید سبک انتخاب شده عینی، منطقی، علنی، قابل توضیح و مهم تر از همه این که بهترین معیار برای پرداخت کننده مالیات را در بر داشته باشد.
  • بسیاری از آژانس های سازنده بزرگراه های ایالات متحده امریکا درصددند تا روند روکش کردن خیابان ها را مورد بررسی و بازبینی قرار دهند تا نسب به رعایت اصول و الگوهای آسفالت کاری مطمئن شوند. در برخی از ایالات تصمیم گیری در این خصوص فقط بر عهده سازمان مرکزی است و در برخی دیگر به سازمان ها و ادارات زیر مجموعه نیز تفیذ اختیار شده است.
  • روکش کردن خیابان ها کاری بسیار دشوارتر از آسفالت کردن مسیر درب منزل تا پارکینگ اتومبیلتان است. اما آسفالت کردن خیابان ها با این نوع آسفالت بسیار متفاوت است چرا که آسفالت مطلوب می بایست در برابر ترافیک و عبور و مرور سنگین اتومبیل ها و بدی شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و از نظر همواری به گونه ای باشد که بتوان بر روی آن هاکی بازی کرد.
  • همچنین اگر عمل آسفالت کردن خیابان ها به خوبی صورت گرفته و از آن به خوبی محافظت شود جذابیت خاصی را به خیابان ها و خانه ها ومغازه ها می بخشد. به همین جهت است که طراحان و مهندسین با استفاده از خلاقیت خود تغییرات جالبی را در رنگ و الگوی آسفالت کاری پدید آورده اند.
  • باید از آسفالت خیابان ها طوری محافظت شود که در زمستان ها در اثر برف و یخبندان آسیبی نبیند و در تابستان هم آلودگی و کثیفی بر آن تاثیر گذار نباشد. اگر آسفالت این گونه باشد بدیعی است که مقرون به صرفه، بادوام و دائمی خواهد بود و همچنین نگهداری از آن نیزراحت تر می باشد.

 

 

🔷بهره‌مندی از نیروهای کارآمد و باتجربه

🔷باز دید حضوری برای مشاوره

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های آسفالت گرم

 

🔶آسفالت رویه: این مدل آسفالت، آخرین رویه ای است که برای آسفالت کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل آسفالت در تماس مستقیم با عوامل جوی می باشد. آسفالت های رویه باید طوری طراحی و ساخته و اجرا شوند که بتوانند بار هایی که به آن ها وارد می شوند را تحمل کنند و در برابر تغییرات جوی مانند یخبندان و هوای بسیار گرم و … مقاومت کنند و آسیب نبینند.

🔶آسفالت آستر: این مدل آسفالت، بین لایه اساس قیری و لایه رویه قرار می گیرد و در صورتی که لایه اساس قیری وجود نداشته باشد، بین لایه ماسه آسفالت و لایه رویه قرار خواهد گرفت.

🔶اساس قیری: این مدل، اولین لایه روسازی آسفالت می باشد. دانه بندی اساس قیری درشت تر بوده و مقدار قیری که در آن وجود دارد، کمتر از آسفالت های رویه و آستر می باشد.

🔶ماسه آسفالت: با مخلوط شدن ماسه طبیعی و یا ماسه شکسته با قیر، ماسه آسفالت تهیه می شود. این لایه از آسفالت در ضحامت های بیشتر از 15 میلی متر اجرا می شود. از این نوع ماسه برای مسطح کردن آسفالت های قدیمی استفاده می شود.

🔶آسفالت متخلخل: مخلوط کردن مصالح سنگی و قیر خالصی که اصلاح شده است، آسفالت متخلخل ایجاد می کند. ضخامت اجرای این کار 25 تا 40 میلی متر می باشد. این لایه از سری لایه های روسازی محسوب نمی گردد. از این آسفالت نمی توان به عنوان لایه جایگزین برای رویه اصلی استفاده نمود.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی شهباز فروزنده
 شماره تماس ثابت 02165684223
 شماره تماس همراه 0912636462309194763519
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران، شهریار، بلوار آزادگان، نرسیده به اسدآباد، خیابان دباغ زاده، اولین کوچه سمت چپ، پلاک 9

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا