برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

ساختمان پیمانکاری

پیمانکاری مهری


  • پیمانکاری مهری
  • پیمانکاری مهری
  • پیمانکاری مهری
  • پیمانکاری مهری
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 8 مرداد, 1399
موقعیت : تهران نواب

معرفی اجمالی پیمانکاری مهری

 

سندبلاست خشک نوعی از سندبلاست می باشد که بدون نم و رطوبت و تنها به وسیله ساب و سیلیس صورت می گیرد. انجام این خدمات نیاز به کمپرسورهای قوی هوا دارد تا بتوان توسط آن ساچمه ،سلیس و ساب را بر روی ساب می توان پرتاب کرد .

پیمانکاری مهری در تهران آماده ارائه خدمات می باشد در صورت نیاز شما می توانید ماشین آلات و قطعات خود را برای انتقال نیز به ما بسپارید .کارگاه ما مجهز به جدیدترین ماشین آلات و ابزار آلات سندبلاست خشک می باشد .

( سندپلاست خشک آهن آلات اسکلت ماشین آلات بتن رنگ صنعتی اپوکسی کف ماشین آلات اسکلت و… نماشویی دیوار اجر نمای ساختمان سوله با مواد کفسابی سنگ بتن موزاییک جرم گیری سنگ ترمیم سنگ با مواد رزین واپوکسی )

شبانه روزی تمام نقاط کشور

 

ویژگی های پیمانکاری مهری

 

●نماشویی :

نماشویی ساختمان و شستشوی نما نقش اساسی در زیباسازی ظاهر ساختمان ایفا می کند و جزء کارهای تخصصی در صنعت خدمات ساختمانی به حساب می آید. نوع نماشویی ساختمان و قیمت نماشویی به طرح و جنس نمای ساختمان، مکان و شرایط جغرافیایی که ساختمان در آن قرار دارد وابسته است. به طور مثال در سطح کلانشهر هایی مثل تهران و مراکز صنعتی به علت آلودگی بیش از حد هوا و وجود باران های اسیدی، به مرور زمان لایه ای از جرم و سیاهی روی سطوح نمای ساختمان جمع شده که باعث کثیف شدن آن می شود و نمای ساختمان شما را دچار مشکل می کند که مجموع این موارد روی قیمت نماشویی و نوع نماشویی ساختمان تأثیرگذار است.

●کفسابی :

کفسابی به کاری میگویند که یکنفر با نام کفساب یا سنگساب به وسیله دستگاه کفسابی شروع به سابیدن سنگ یا کاشی قدیمی کف ساختمان کند . کفسابی برای انواع سنگ مرمر یا گرانیت و غیره به کار میرود و باعث بهتر شدن عمر سنگ زیبایی و استحکتم و جلوه ساختمان میگردد ..
علت کفسابی به دلایل مختلفی انجام می شود از قبیل
1- ریختن رنگ و گچ و سیمان هنگام بنایی و ساخت
2-همسطج نبودن سنگ کف
3-عمر بالای ساختمان و سنگ
4- زیبایی و درخشندگی سنگ
کفساب به وسیله رزین درزهای باقیمانده کف ساختمان را پوشش میدهد و سپس اقدام به ساب زنی مجدد میکند

 

 

راه های ارتباطی با پیمانکاری مهری

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا