برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

کارگروه رنگ کاری حرفه ای در رشت


 • کارگروه رنگ کاری حرفه ای در رشت
 • کارگروه رنگ کاری حرفه ای در رشت
 • کارگروه رنگ کاری حرفه ای در رشت
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 مرداد, 1401
موقعیت : رشت

کارگروه رنگ کاری حرفه ای در رشت

 

🔴خدمات رنگ محمد نوری

 

✅تیم ما طی 24 سال فعالیت در زمینه رنگ کاری حرفه ای در رشت توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

 • رنگ آمیزی کناف
 • کیلرکاری سازه های چوبی
 • رنگ آمیزی انواع سازه های فلزی
 • درب های فرفورژه ای
 • اجرای کنیتکس
 • اجرای نمای ضد رطوبت
 • نانو سنگ نما

 

✔️رنگ آمیزی کناف کاری است که آن را باید به افراد متخصص سپرد و اگر محل کناف در سقف باشد این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا، برای این کار علاوه بر مهارت بالا به صبر و حوصله نیز نیاز است. همچنین برای رنگ کردن کناف به هیچ وجه فریفته ی قیمت پایین دستمزد رنگ کاری یا همان نقاشی کناف نشوید زیرا، قطعا شما برای انجام کناف ها هزینه کرده اید، و بهتر است برای آخرین قدم یعنی نقاشی کناف نیز از بهترین استادان نقاش استفاده کنید و هیچگونه ریسکی را متقبل نشوید.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های کنیتکس

 

 1. کنیتکس چیست گفت این یک پوشش رنگی جهانی می باشد و از موادی مانند پرلیت و میک و پنبه نسوز و مواد رنگی تشکیل شده و قدمت آن به بیش از 50 سال می رسد. از ویژگی هایی که کنیتکس دارد می توان به مقاومت و دوام بالای این رنک اشاره نمود که سبب شده در هر نوع آب و هوایی مانند کشورهای کانادا و مکزیک استفاده شود. و در اثر سرما یا گرما مشکلی برایش پیش نیاید.
 2. از رنگ کنیتکس به دلیل مقاومتی که دارد بیشتر برای رنگ آمیزی نمای ساختمان استفاده می شود و می توانید برای بازسازی ساختمان روی آن حساب ویژه ای باز کنید. کنیتکس در مقایسه با انواع دیگر رنگ های ساختمانی زبر می باشد و مانند بقیه صاف و صیقلی نمی باشد و این هم دلیل دیگری است که برای داخل ساختمان و خانه از آن استفاده نمی شود. البته جدا از نمای ساختمان در برخی قسمت ها چون راه پله ها و پارکینگ نیز استفاده می شود.
 3. امروزه رنگ کنیـتکس یکی از پراستفاده ترین دیوارپوش ها می باشد. این نوع رنگ تا حدودی شبیه بلکا می باشد با این تفاوت که میزان سختی بافت می باشد که کنیتکس به دلیل استفاده سنگ ریزه در آن بافت سخت تری داشته و در مقابل نیز بلکا به دلیل الیاف سلولزی دارای بافت نرم تری می باشد. رنگ کنیتـکس دارای سه نوع رنگ کنیـتکس روغنی و رنگ کنیتکس پلاستیک و رنگ کنیـتکس اکرولیک می باشد و هر کدام از این رنگ ها نیز خود دارای سه مدل دانه درشت و دانه متوسط و دانه ریز می باشد. 

 

راه های ارتباطی خدمات رنگ محمد نوری

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا