برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان خدمات زیبایی

کاشت مو ابرو تخصصی شیراز


  • کاشت مو ابرو تخصصی شیراز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 تیر, 1399
موقعیت : شیراز

معرفی اجمالی کاشت مو ابرو تخصصی شیراز

 

کلینیک کاشت موی تخصصی ما به عنوان یکی از مجهزترین و برترین کلینیک‌های فعال در حوزه زیبایی، پوست، مو شناخته می‌شود. در این کلینیک از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و با دستگاه میکروپانچ برقی و تیغ sp90 انگلیسی استفاده می شود و لازم به ذکر می‌باشد که ما در زمینه روش های کاشت مو و ابرو و ریش مجوزهای لازم را اخذ کرده ایم . در این کلینیک کادری مجرب اعم از متخصص زیبایی، متخصص پوست و مو فعالیت می‌کنند که همگی دارای چند سال سابقه فعالیت تخصصی هستند.

ما در مجموعه خود سعی کرده‌ایم همه موارد ممکن برای رفاه و آسایش شما را فراهم آوریم. کلینیک ما با سالها سابقه فعالیت مفتخر است بهترین خدمات را با کادری با تجربه خدمت زیبا جویان ارائه نماید. زین‌پس نگران ریزش مو و طاسی سر خود نباشید، همواره می‌توانید از مشاوران تخصصی در زمینه کاشت مو بهره‌مند شوید.

مشاوره قبل وبعد از کاشت رایگان

پی ارپی رایگان

هتل رایگان

حداقل هزینه

حداکثر تراکم

لطفا از جلو. کف. وپشت سرتون واسه ما تصویر ارسال کنید واز تمام جزییات کاشت مو اگاه شوید.

 

مزایای کاشت مو ابرو تخصصی شیراز

 

کاشت و پیوند مو به روش Fit و Fut

کاشت و پیوند موی طبیعی یک روش درمان قطعی جهت موهای از دست رفته است. عمل پیوند موی طبیعی یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی حسی موضعی می باشد و بیمار در حین عمل هیچ گونه دردی را حس نمی کند و بلافاصله بعد از کاشت موی طبیعی یک پانسمان جزیی روی سر گذاشته می شود. این پانسمان مختصر جهت جلوگیری از آلود گی صورت می گیرد که بیست و چهار ساعت بعد از عمل پیوند مو برداشته می شود و بیمار می تواند استحمام کند. موهای کاشته شده، در مدت دو تا سه هفته بعد از عمل مو مقدار کمی رشد میکنند، به صورتی که بیمار جلو آیینه شاهد رشد اولیه ی این موها خواهد بود. سپس این موها وارد فاز استراحت یا ریزش می شوند که دو تا سه ماه طول می کشد. تقریبا از اوایل ماه چهارم موها مجددا شروع به رشد کرده و برای همیشه باقی می مانند و دیگر ریزش پیدا نمی کنند. نتیجه عمل پیوند مو حداقل بعد از مدت شش تا نه ماه بعد مشخص می شود. عمل کاشت موی طبیعی در اصل پیوند و انتقال مو از پشت سر به قسمت جلو سر یا منطقه کم مو است که به روش های مختلفی صورت می گیرد. رایج ترین روش های درمان در پیوند موی طبیعی عبارتند از :

1- روش جراحی «Fut»

2- روش غیر جراحی «Fit»

3- روش ترکیبی

روش جراحی

«Folicular unit Transplantation fut»

در این روش برشی روی تست دهنده ی پیوند که در پشت سر است ایجاد می شود. عرض این برش معمولا یک تا دو سانتی متر است و طول آن بستگی به نیاز بیمار جهت پوشاند ن قسمت طاسی سر دارد. سپس بافت برداشته شده توسط میکروسکوپ های تخصص کاشت مو به گرافت هایی (پیوند) تبدیل شده و در قسمت مورد نظر کاشت می شود .

روش غیر جراحی «Fit»

در این روش ابتدا موی شخص کاملا کوتاه می شود (مشابه کسی که به سربازی می رود) سپس جهت برداشتن موها از قسمت پشت سر، از یک دستگاه مخصوص و ظریفی جهت این کار کمک گرفته می شود و به صورت دانه دانه فولیکولی برداشته و به قسمت های طاس و کم موی سر انتقال داده می شود. گرافت های انتخاب شده توسط دستگاه، حاوی یک، دو، سه، چهار تار مو است .

تفاوت های روش «Fit»و «fut»

فرق بین عمل «Fit»و «fut»در نحوه ی برداشت مو است و از لحاظ کاشت هیچ فرقی با هم نمی کنند. یکی از مزیت های روش fut کیفیت بالا و دید کافی جهت جداسازی فولیکول ها و سرعت عمل در حین انجام عمل است که حدود چهار تا شش ساعت زمان نیاز دارد. از معایب این روش نیز می توان به محدودیت در ابعاد نوار پشت سر جهت برداشت مو اشاره کرد .

از مزایای روش «fit» نسبت به روش «fut»این است که در این روش محدودیت به لحاظ ابعاد نوار و کشش پوست سر وجود ندارد و نیازی به برش پوست و بخیه نیست .
.

 

راه های ارتباطی با کاشت مو ابرو تخصصی شیراز

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
شماره فکس
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا