برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان خدمات زیبایی

کاشت مو در تبریز


  • کاشت مو در تبریز
  • کاشت مو در تبریز
  • کاشت مو در تبریز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 23 تیر, 1399
موقعیت : تبریز جلالیه

معرفی مختصر کاشت مو در تبریز

 

کلینیک کاشت موی تخصصی ما به عنوان یکی از مجهزترین و برترین کلینیک‌های فعال در حوزه کاشت مو ، ریش و ابرو در تبریز شناخته می‌شود

ما در مجموعه خود سعی کرده‌ایم همه موارد ممکن برای رفاه و آسایش شما را فراهم آوریم. کلینیک ما با سالها سابقه فعالیت مفتخر است بهترین خدمات را با کادری با تجربه خدمت زیبا جویان ارائه نماید. زین‌پس نگران ریزش مو و طاسی سر خود نباشید، همواره می‌توانید از مشاوران تخصصی در زمینه کاشت مو بهره‌مند شوید.

( جشنواره تابستانه کاشت مو،ریش،ابرو )

 

ویژگی های کاشت مو در تبریز

 

مزایای کاشت کلینیک ما :

1- کاشت کلینیک ما توسط تیم مجرب کادر کاشت مو و تحت نظر متخصص پوست و مو انجام میشود و دیگر همانند روش های رایج و سنتی که شاهد انجام ان توسط تکنسین های تجربی است نمیباشید.

2- تمامی لوازم و ابزارهای انحصاری کاشت مو این مجموعه تماما استریل و یکبار مصرف می باشد.

3- یکی از مهمترین مزایای کاشت کلینیک ما برداشت گرفت ها با دستگاه انحصاری این کلینیک می باشد که این امر باعث میشود از تمامی ظرفیت بانک موی فرد بدون اسیب دهی به بانک موها انجام شود

4- لازم بذکر است کاشت کلینیک ما هیچگونه ارتباطی با روش های سیفر و سایر روش ها ندارد و تقریبا تمامی معایب و عوارض روش های دیگر کاشت مو مانند FITوFUT و SAFER که جراحی، درد و خونریزی و بسیاری از عوارض متعدد دیگر که شاهده انها بوده ایم در این روش شاهد نمی باشیم و تمامی ان موارد بطوره کامل برطرف شده است.

5- طراحی و ایجاد خط رویش مطابق با طرح دلخواه فرد کاندید کاشت مو انجام میشود که در نهایت غیرقابل تشخیص و همانند با خط رویش و موهای طبیعی شخص می باشد.

 

راه های ارتباطی با کاشت مو در تبریز

 

 نام و نام خانوادگی
کاشت مو
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09144019693
ایمیل
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس تبریز جلالیه

 

 

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا