برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

کفسابی و سنگ سابی در تهران


  • کفسابی و سنگ سابی در تهران
  • کفسابی و سنگ سابی در تهران
  • کفسابی و سنگ سابی در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 28 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی کفسابی و سنگ سابی در تهران

 

🔴مجموعه ما به عنوان مرجع تخصصی کفسابی و سنگ سابی در تهران، ضمن به کارگیری متخصصین و کارشناسان و استادکاران باتجربه، خدماتی نوین در زمینه ترمیم و پاکیزگی سنگ ارایه می دهد.

 

✅مشتری مداری رمز موفقیت پایدار این مجموعه است.

✅ما به واسطه سال ها تجربه در این زمینه، به تفاوت در نیاز و خواست مشتری پی برده ایم. از این رو مدیریت این مرکز همراه تلاش کرده تا کامل ترین آرشیو مواد و محصولات را داشته باشد. و در این راه موفق گشته است. از این رو تمامی مشتریان گرامی که به دنبال کیفیت بالا و قیمت ارزان و خدمات سریع می باشند می توانند از خدمات نوین ما بهره مند گردند.

 

🔹کفسابی با لقمه های ایتالیایی و رزین ایتالیایی

 

ویژگی های کف سابی

 

🔸 فایده کف سابی چیست؟

✔️ با کف سابی دیگر نگران مات بی روح بودن نمای داخل ساختمان نخواهید بود.

✔️ کف سابی موجب جلای سنگ ها  می شود و این کار به هیچ عنوان  با دست و مواد شوینده قابل انجام نیست. ما سال هاست با دستگاه مخصوص  و نیروی متخصص با انواع سنگ و سنگ سابی سر و کار داریم. و با اطمینان می گویم که این کار به دلیل های مثل جلای سنگ و ماندگاری بالای سنگ کاملا مفید به صرفه است.

✔️ توجه داشته باشید که وقتی روی  سنگ مورد نظر شما  با دستگاه مخصوص ما و کف سابی ما کار سنگ سابی را انجام می شود، نه تنها باعث جلای سنگ شما می شود. بلکه  درخشندگی  فوق العاده ای هم به همراه دارد و هم  باعث طولانی شدن عمر سنگ شما می شود. و هم چنین زمان زیادی سنگ  تمیز باقی می ماند .

✔️ به طور ساده تر سنگی که کفسابی شده است. نسبت به سنگی که کف سابی نشده  کثیفی و آلودگی کمتری را جذب میکند.

✔️ اگر بخشی از سنگ شما آسیب دیده یا حتی شکسته باشد ، باید سنگ را عوض کنید. که این کار موجب  زشتی کف می شود. اما با یک کف سابی می توان همان قسمت را مانند روز اول درست کرد.با یک هزینه جزئی کفسابی مغازه  و یا هر ساختمان که مد نظرتان است ظاهر زیباتری پیدا می کند.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا