برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان کلینیک

کلینیک آندوسکوپی در شهرک غرب


  • کلینیک آندوسکوپی در شهرک غرب
  • کلینیک آندوسکوپی در شهرک غرب
  • کلینیک آندوسکوپی در شهرک غرب
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 18 فروردین, 1401
موقعیت : تهران

کلینیک آندوسکوپی در شهرک غرب

 

🔴کلینیک یادمان

 

✅در کلینیک یادمان، همه روزه آندوسکوپی با بیهوشی (در مدت سی دقیقه) و استفاده از وسایل استریل یک بار مصرف و توسط فوق تخصص بیماری های گوارش انجام می شود.

 

✅شرح خدمات ما:

▪️آندوسکوپی

▪️بالن گذاری

▪️درمان آشالازی

▪️نمونه برداری از مری‌، معده و اثنی عشر

 

✔️آندوسکوپی دستگاهی است که توسط آن پزشک متخصص می‌تواند داخل بخش‌های مختلف بدن را مشاهده و جراحی‌های محدودی را توسط آن انجام دهد. نام آندوسکوپ از ترکیب دو کلمه ENDO به معنای درون و SCOPE به معنای دیدن، ساخته شده است.

 

 

◼️هزینه انجام آندوسکوپی با بیهوشی کامل و استفاده از ست استریل و همچنین در صورت نیاز به نمونه برداری 1,200,000 هزار تومان می باشد.

◼️هدف ما ارائه خدمات کاملا علمی و تخصصی است، لذا با دعوت از پزشکان متخصص و فوق تخصص در بخش آندوسکوپی ، مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب، و اورولوژی ، تیم درمان را تکمیل نمودیم.

◼️جهت تعیین وقت مراجعه با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های آندوسکوپی با بیهوشی

 

🔶انجام آندوسکوپی با توجه به اینکه لوله بایستی از دهان وارد حلق شود و به مری برسد  برای بیمار بسیار سخت و دشوار است و در خیلی از مواقع افراد از انجام این روش ترس و هراس دارند از این رو آندوسکوپی معده با بیهوشی برای بیماران انجام می شود. در این روش از داروی آرام بخش استفاده می شود تا فرد بیمار در زمان انجام کار راحت باشد. این دارو مانند بیهوشی است و زمانیکه به بدن فرد بیمار تزریق می شود، فرد بیهوش خواهد شد. از مزیت های بارز آندوسکوپی معده با بیهوشی کامل اینست که در صورت نیاز به انجام مجدد آندوسکوپی فرد هیچ احساس بدی نخواهد داشت و پس از یکساعت و بعد از انجام آندوسکوپی بیدار می شود.

 

راه های ارتباطی کلینیک یادمان

 

 نام و نام خانوادگی کلینیک یادمان
 شماره تماس ثابت 02188073136
 شماره تماس همراه 09397413191
 وب سایت elhamclinic.com
واتساپ واتساپ
 اینستاگرام yadman_clinic
آدرس تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، دویست متر بالاتر از تقاطع دادمان، کوچه ناخدا محتاج، انتهای بن بست، پلاک یک، طبقه یک

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا