برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

کلینیک تخصصی رنگ خودرو در آباده


  • کلینیک تخصصی رنگ خودرو در آباده
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 23 شهریور, 1399
موقعیت : فارس، آباده، مجتمع تعمیرگاهی رضایی

معرفی کلینیک تخصصی رنگ خودرو در آباده

 

●کلینیک تخصصی رنگ خودرو کیومرثی در آباده مجموعه ای با سابقه در زمینه نقاشی بدنه خودرو و … می‌باشد که نمونه‌های موفقی از انجام نقاشی بدنه خودرو را در کارنامه خود دارد.

●این مجموعه با بهره گیری از جدیدترین روش‌های ترمیم آسیب‌ها و رنگ بدنه خودرو به همشریان آباده ای ارائه می‌نماید. برای آگاهی از قیمت‌ها و سایر خدمات می‌توانید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

●کلینیک تخصصی رنگ خودرو کیومرثی در شهر آباده، ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه نقاشی خودرو، سرامیک بدنه، پولیش و واکس، آبگریزی و رفع آفتاب سوختگی….

( با سالها فعالیت در این زمینه )

 

 ویژگی های کلینیک تخصصی رنگ خودرو در آباده

 

●مراحل نقاشی بدنه خودرو

•در نقاشی بدنه خودرو پیش از هر چیز انتخاب یک صافکار حرفه ای مهم است. هرچه مدل ماشین بالاتر باشد حساسیت ترمیم رنگ بدنه آن نیز بیشتر خواهد بود. یک صافکار حرفه ای با بررسی خسارات وارده ابتدا اقدام به اعمال صافکاری بی رنگ بر روی بدنه خودرو می‌نماید. عملیات صافکاری بی رنگ برای رفع قر شدگی‌ها و پستی بلندی‌های ایجاد شده بر روی بدنه ماشین انجام می‌گیرد. صافکار با استفاده از ابزار صافکاری قسمت‌های قر شده را کاملا صاف می‌نماید. در صورتی که قسمتی از بدنه دچار پارگی شده باشد صافکار با بررسی لایه‌های بدنه اقدام به انجام بتونه کاری و لیسه گیری می‌کند. همانگونه که در مقالات قبلی اشاره نمودیم بدنه خودرو از دو یا سه لایه تشکیل شده است. در صورتی که پارگی بدنه خودرو و خراش‌های ایجاد شده بر روی آن همه لایه‌ها را برش داده باشد و فلز آن مشاهده شود صافکار اقدام به بتونه کاری می‌کند تا بتواند با استفاده از آن سطح صافی را برای زیر سازی قسمتی که قرار است نقاشی شود ایجاد نماید. لیسه گیری خراش‌ها و شیارهای ایجاد شده نیز توسط یک صافکار حرفه ای باید انجام گردد. صافکار در این مرحله با پر کردن شیارها و خراش‌ها با استفاده از رنگ خشک و سپس استفاده از لیسه سطح یکدستی را فراهم می‌نماید.

•سپس نوبت به رنگ زدن بدنه خودرو می‌رسد که مهمترین بخش نقاشی بدنه خودرو می‌باشد. صافکار با تشخیص رنگ بدنه خودرو باید ترکیبی را ایجاد نماید که پس از رنگ کاری با بقیه قسمت‌های بدنه خودرو همرنگ شود. رنگ قسمت رنگ شده بدنه خودرو پس از مدتی تغییررنگ می‌دهد و صافکار اگر آگاهی‌های کامل را نسبت به رنگی که تهیه می‌کند نداشته باشد می‌تواند آسیب زیادی را به رنگ بدنه خودرو وارد نماید. استفاده از رنگ فابریک بدنه اتومبیل از مهمترین رموز موفقیت صافکاران حرفه ای می‌باشد. پس از خشک شدن رنگ بدنه خودرو صافکار با استفاده از دستگاه پولیش اقدام به پولیش کاری بدنه خودرو و سپس واکس زنی بدنه می‌نماید تا سطح بدنه کاملا یکدست گردد.

 

راه های ارتباطی با کلینیک تخصصی رنگ خودرو در آباده

 

 نام و نام خانوادگی کلینیک تخصصی رنگ خودرو در آباده
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09916831619
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس آذربایجان غربی خوی

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا