برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مشاوران حقوقی

گروه وکلای مجرب در تهران


 • گروه وکلای مجرب در تهران
 • گروه وکلای مجرب در تهران
 • گروه وکلای مجرب در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 7 خرداد, 1401
موقعیت : تهران

گروه وکلای مجرب در تهران

 

🔴گروه وکلای آپادانا

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با 4 سال سابقه در زمینه پذیرش وکالت و مشاوره حقوقی و تنظیم دادخواست و شکوائیه آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات حقوقی ما:

 • مشاوره حقوقی تخصصی و قبول وکالت در کلیه دعاوی خانواده از جمله طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و تمکین
  طلاق توافقی ظرف مدت 10 روز الی دو هفته بدون نیاز به حضور زوجین در جلسات مشاوره حتی برای شهرستان‌ها
  پیگیری و انجام پرونده های طلاق یکطرفه از طرف مرد و یا زن در کمترین زمان
 • قبول وکالت به صورت تخصصی در مورد دعاوی مالی از جمله مطالبه وجه چک و سفته و توقیف اموال
 • مشاوره حقوقی تخصصی و قبول وکالت در زمینه دعاوی ملکی به خصوص الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه، خلع ید، دستور فروش ملک مشاع، عدم افراز و …
 • نگارش تخصصی اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه
 • نگارش تخصصی انواع قراردادها از جمله قرارداد مشارکت، قرارداد اجاره، قرارداد پیمانکاری

 

🔷خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری

🔷تمامی پرونده ‌های ارجاع شده به دفتر، در کارگروه‌های تخصصی بررسی و در نهایت وکیل مجرب برای آن انتخاب می‌گردد. در واقع در تمامی پرونده‌ها خرد جمعی و تجربه ارزشمند و چندین ساله وکلای مختلف جاری است.همین موضوع موجب شده است که ۹۶ درصد از پرونده‌های ارجاع شده به گروه وکلای آپادانا با موفقیت انجام شوند.

🔷گروه وکلای آپادانا همواره در طول سال‌های فعالیت خود، مصلحت موکل را بر هر امری ترجیح داده است:مشاوره حقوقی رایگان به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین علاوه بر مشاوره حضوری برای رفاه حال موکلین ارائه می‌گردد.تمامی پرونده ها به وکیل متخصص و بهترین وکیل در موضوع پرونده ارجاع می‌گردد.تمامی مراحل پرونده اعم از ثبت دادخواست، اخذ قرار، دستور و رای به سرعت به موکل اطلاع رسانی می‌گردد.

🔷وکیل پرونده و مشاوران حقوقی در ساعات مشخص (ساعات کاری) پاسخگوی تماس‌های موکل و یا متقاضیان خود خواهند بود.

🔷جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های وکیل خوب

 

☆آگاهی و تسلط وکیل به قوانین و به روز بودن اطلاعات او در زمینه های حقوقی. در حقیقت یک وکیل خوب نباید فقط به دانش گذشته ی خود اتکا کرده و از آن بهره ببرد. بلکه باید از اطلاعات به روز و تغییراتی که قوانین با آن ها مواجه شده اطلاع کامل داشته باشد. از سوی دیگر، یک وکیل خوب باید بتواند با مطالعه پرونده تحلیل علمی درست ارائه دهد.

☆یک وکیل حرفه ای و مجرب باید حافظ اسرار موکل خود باشد. او باید تمام تلاش خود را برای محافظت کامل از اسرار موکل خود به کارگیرد. در حقیقت وکیل باید امانت‌دار اسرار موکل خود باشد و موکل باید وکیل را امین خود بداند.

☆یک وکیل حرفه ای با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می‌کند. هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم به موکل خود امید واهی نمی دهد. تعهد وکیل به وسیله است نه تعهد به حصول نتیجه، او باید تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خود انجام دهد اما نباید به او امید واهی برای پیروزی در پرونده را دهد.

☆یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد و با دید باز به موضوعات بنگرد. اگر وکیل خود را مقید به پیمودن یک راه کند ممکن است آن راه درست نباشد یا وقت زیادی برای حصول نتیجه داشته باشد.

☆علاوه بر موارد ذکر شده، یک وکیل حرفه و متخصص باید بیانی گیرا و قلمی سنگین نیز داشته باشد.او باید بتواند به درستی و با اعتماد به نفس به دفاع از موکل خود در صحن مقدس دادگاه بپردازد.

 

راه های ارتباطی گروه وکلای آپادانا

 

 نام و نام خانوادگی وفاخواه
 شماره تماس ثابت  0217772845402188622178
 شماره تماس همراه 09023386604
 وب سایت dadkhastha.com
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس فلکه اول تهرانپارس – خیابان گلبرگ – ساختمان گلستان – طبقه سوم شرقی – واحد 112

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا