برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو

یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر


  • یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر
  • یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر
  • یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 اسفند, 1399
موقعیت : اسلامشهر

معرفی یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر

 

🔴امداد خودرو اسلامشهر با مدیریت جلالی

✅حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. برخی به اختیار و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. برخی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، ناچار به حمل خودرو با خودروبر و یا استفاده از امداد خودرو می شوند. امداد خودرو اسلامشهر به منظور خدمت رسانی به مردم تهران به خصوص مناطق اسلامشهر ، نسیم شهر ، گلستان و … در حال فعالیت می باشد.

✅یدک کش جلالی همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو را با سیستم چرخ گیر انجام دهد

《حمل و یدک خودروهای سبک و شاسی با نیسان جرثقیل چرخگیر در منطقه اسلامشهر نسیم شهر و گلستان و جاده ساوه و…》

 

 ویژگی های یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر

 

🔸️امداد خودرو یکی از خدماتی است شرکت های خودروسازی و برخی از شرکت های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می گردد.این خدمات می تواند به صورت امداد خودرو در تهران یا در سایر شهر ها و استان ها باشد .

🔸️در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو اسلامشهر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

🔸️امداد خودرو اسلامشهر با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفنی و مشاوره ای ، خدمات کارت عضویت ، خدمات دوره ای و فصلی به فعالیت خود در سرتاسر اسلامشهر می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسواران باشند.

 

راه های ارتباطی با یدک کش و امدادخودرو اسلامشهر

 

 نام و نام خانوادگی آقای جلالی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه ۰۹۱۲۴۳۹۱۲۵۵۰۹۳۵۹۹۴۰۸۸۸
 تلگرام
 اینستاگرام emdad_khodro_jalalali
 وب سایت
 آدرس اسلامشهر

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .



موقعیت
بالا