برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

یدک کش و امدادخودرو در تهران


  • یدک کش و امدادخودرو در تهران
  • یدک کش و امدادخودرو در تهران
  • یدک کش و امدادخودرو در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 4 اسفند, 1399
موقعیت : تهران

معرفی یدک کش و امدادخودرو در تهران

 

🔴امداد خودرو ۱۰۱ با مدیریت عبدی

✅حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. برخی به اختیار و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. برخی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، ناچار به حمل خودرو با خودروبر و یا استفاده از امداد خودرو می شوند. امداد خودرو عبدی به منظور خدمت رسانی به مردم تهران به خصوص مناطق شرق تهران در حال فعالیت می باشد.

✅یدک کش عبدی همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

⬅️حمل انواع خودروهای داخلی خارجی

⬅️اعزام خودرو به بیمه ونمایندگی های مجاز

✔سوخت رسانی

《شبانه روزی》

 

ویژگی های یدک کش و امدادخودرو در تهران

 

🔸️امداد خودرو یکی از خدماتی است شرکت های خودروسازی و برخی از شرکت های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می گردد.این خدمات می تواند به صورت امداد خودرو در تهران یا در سایر شهر ها و استان ها باشد .

🔸️در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو عبدی است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

🔸️امداد خودرو عبدی با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفنی و مشاوره ای ، خدمات کارت عضویت ، خدمات دوره ای و فصلی به فعالیت خود در سرتاسر شیراز می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

 

راه های ارتباطی با یدک کش و امدادخودرو در تهران

 

 نام و نام خانوادگی آقای عبدی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه      09129279106
سامانه پیامکی
سایت emdadkhodro101.ir
 اینستاگرام
 آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا